Günerler Çatı kaplama Broşür Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Günerler Çatı kaplama Broşür Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Yorum ve eleştirilerinizi esirgemezseniz sevinirim....

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 30-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum ve eleştirilerinizi esirgemezseniz sevinirim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sade ve şık bir çalışma tebrik ederim... tek sorun kapaktaki sloganı biraz daha sağa kaydırmalısın...
Bu mesajdan alıntı yap
mhmt şhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmt şhn(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-03-2009 #3
yazı karakterleriyle oynarsan daha süper olucağına inanıyorum sıradan kalmış yazı karakeri air sans önerim
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 30-03-2009 #4
oldukça rahat oldukça şık bir tasarımken yazı karakterlerin ve paragrafların işin kalitesini büyük ölçüde düşürmüş. Sanki yazıları başkası yazmış tasarımı başkası yapmış gibi Günerler Çatı kaplama Broşür Çalışması
slogan da daha okunaklı "elegance" bi karakter olmalı. Başlık ve yazılar, yazı espasları, paragraf aralıkları, tekrardan düzenlenmeli. Bunlar yapıldığında dörtdörtlük olacak. iyi çalışmalar...

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 30-03-2009 #5
[quote=elnor;412144] Sanki yazıları başkası yazmış tasarımı başkası yapmış gibi Günerler Çatı kaplama Broşür Çalışması
QUOTE]

Bu cümleyi espri olarak kabul ediyorum.Günerler Çatı kaplama Broşür Çalışması zira böyle bi şey olması asla söz konusu olamaz.

oldukça rahat oldukça şık bir tasarımken yazı
karakterlerin ve paragrafların işin kalitesini büyük ölçüde düşürmüş. Sanki yazıları başkası yazmış tasarımı başkası yapmış gibi Günerler Çatı kaplama Broşür Çalışması
slogan da daha okunaklı "elegance" bi karakter olmalı. Başlık ve yazılar, yazı espasları, paragraf aralıkları, tekrardan düzenlenmeli. Bunlar yapıldığında dörtdörtlük olacak. iyi çalışmalar...
Metinlerdeki ve slogandaki yazı karekterleri değişti.

Tüm yorumlar için teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2009 #6
şık görünüyor emeğine sağlık.yanlız birşey dikkatimi çekti genellikle bütün broşür çalışmalarında aynı fontu kullanıyorsun bunun özel bir nedeni varmı acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
emre8586 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre8586

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2009 #7
Güzel bir çalışma sade ve şık tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 31-03-2009 #8
şık görünüyor emeğine sağlık.yanlız birşey dikkatimi çekti genellikle bütün broşür çalışmalarında aynı fontu kullanıyorsun bunun özel bir nedeni varmı acaba?
Özel bir nedeni yok.Genel de sade çalışmayı sevdiğim için bu yazı karekterinin daha uygun düşeceğini düşündüğüm için kullandım.
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 31-03-2009 #9
elinize sağlık... başarılı bi çalışma çıkarmışsınız değinilecek konu fontlardı ama değişmişsiniz deşişmiş halinide görmek isterdim...diğer çalışmalarınızda da hep sadelik var bu çok güzel...aynı zamanda da müşteriden yanada şanslısınız sanırım... başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 31-03-2009 #10
elinize sağlık... başarılı bi çalışma çıkarmışsınız değinilecek konu fontlardı ama değişmişsiniz deşişmiş halinide görmek isterdim...diğer çalışmalarınızda da hep sadelik var bu çok güzel...aynı zamanda da müşteriden yanada şanslısınız sanırım... başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim...
Evet çalışma tarzım genellikle hep sadeden yana.Müşteri konusuna gelince devamlı öyle olmuyor maalesef.Bazen çok güzel bir işi müşteri sayesinde berbat bir hale getirdiğim oluyorGünerler Çatı kaplama Broşür Çalışması Ancak sadeliği müşterinin itiraz edemeyeceği tarzda uygulayınca genelde sorun çıkmıyor.

Değişmiş halini ilk fırsatta yükleyeceğim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları