Güneş Gözlüğü'nde lider marka BLINDE... Müthiş bir model. ŞOK FİYATA! - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Güneş Gözlüğü'nde lider marka BLINDE... Müthiş bir model. ŞOK FİYATA! - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Güneş Gözlüğü'nde lider marka BLINDE... Müthiş bir model. ŞOK FİYATA! Şehir: Türkiye Geneli Marka / Model: BLINDE Fiyat: 250 TL Teslimat: Kargo Dahil Fotoğraflar: Ürün ile ilgili açıklama: ...

Güneş Gözlüğü'nde lider marka BLINDE... Müthiş bir model. ŞOK FİYATA! - Türkiye Geneli
MIY1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MIY1988

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 14-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Güneş Gözlüğü'nde lider marka BLINDE... Müthiş bir model. ŞOK FİYATA!

Marka / Model: BLINDE

Fiyat: 250 TL

Teslimat: Kargo Dahil

Fotoğraflar:

Güneş Gözlüğü'nde lider marka BLINDE... Müthiş bir model. ŞOK FİYATA! - Türkiye GeneliGüneş Gözlüğü'nde lider marka BLINDE... Müthiş bir model. ŞOK FİYATA! - Türkiye GeneliGüneş Gözlüğü'nde lider marka BLINDE... Müthiş bir model. ŞOK FİYATA! - Türkiye Geneli
Güneş Gözlüğü'nde lider marka BLINDE... Müthiş bir model. ŞOK FİYATA! - Türkiye GeneliGüneş Gözlüğü'nde lider marka BLINDE... Müthiş bir model. ŞOK FİYATA! - Türkiye Geneli
Ürün ile ilgili açıklama: Arkadaşlar Blinde'i bilen bilir, bilmeyenler lütfen ray-ban ya da mustang gibi markalar ile karıştırmayalım. Blinde, Hollywood ünlülerinin kullandığı bir markadır, araştırabilirsiniz. Sözde değil, özde polarizedir.

Az kullanıldı ve daha toz bezi bile torbasında. Kenarda duruyor evde, satmak istiyorum.

KARGO BANA AİT = 250 TL (Lütfen satın almadan önce Blinde satan iyi bir mağazaya uğrayıp fiyat sorun, ya da internetten araştırın, mukayese yapın.) Ciddi alıcılara tabi ki indirim yaparım.

(PC için NFS Rivals + üstüne de 175 TL vererek takas isteyenler ile de anlaşırız.)

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Güneş Gözlüğü'nde lider marka BLINDE... Müthiş bir model. ŞOK FİYATA! - Türkiye GeneliGüneş Gözlüğü'nde lider marka BLINDE... Müthiş bir model. ŞOK FİYATA! - Türkiye GeneliGüneş Gözlüğü'nde lider marka BLINDE... Müthiş bir model. ŞOK FİYATA! - Türkiye GeneliGüneş Gözlüğü'nde lider marka BLINDE... Müthiş bir model. ŞOK FİYATA! - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..