güneş isimli kurs çalışması

Deneme Çalışmalar - güneş isimli kurs çalışması ...

msbmyr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msbmyr

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Dosya19

Alt 26-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yine kurstan güneş isimli bir çalışma. afiş şekilde dergi kapağı artık aklımıza ne gelirse yapacaktık benimki ise konferans afişi.
biz güneşi yapmayı öğrendik gerisini uydurup yerine oturtmasyon güneş isimli kurs çalışması

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 26-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yazıları ortalarsanız daha iyi sonuç alabilirsiniz bir de çalışmanızı yukarıdan ve aşağıdan biraz uzatıp siyah alanı arttırırsanız daha iyi olabilir kanaatindeyim
hoş bir çalışma ellerinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Ra_eM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ra_eM

Hiç Biri / Konya

Alt 26-09-2011 #3
Güneşi sizmi yaptınız ve güneşe uzanan yada tutan makineleri ? Yoksa siz sadece yazımı yazdınız anlıyamadım da kusura bakmayın ona göre yorum yapacaktım Çünkü yazılar bu afişe hiç uymamış....
Bu mesajdan alıntı yap

msbmyr

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Dosya19
Alt 26-09-2011 #4
yazıları ortalarsanız daha iyi sonuç alabilirsiniz bir de çalışmanızı yukarıdan ve aşağıdan biraz uzatıp siyah alanı arttırırsanız daha iyi olabilir kanaatindeyim
hoş bir çalışma ellerinize sağlık
aslında yazılar ortalı sadece "elektrik su hava herşeyi kontrol ediyoruz" kısmı ortalı değil ortalı yapsaydım karışıyordu. ünlem ve soru işareti sanki yasıları ortalı değilmiş gibi gösteriyor bende farkındayım güneş isimli kurs çalışması

Güneşi sizmi yaptınız ve güneşe uzanan yada tutan makineleri ? Yoksa siz sadece yazımı yazdınız anlıyamadım da kusura bakmayın ona göre yorum yapacaktım Çünkü yazılar bu afişe hiç uymamış....
öğretilen güneşti efektlerle güneşi yaptık sonra dediğim gibi sallamasyon falan filan.
ben yinede yaptıklarımı anlatayım. güneşi yaptık onda sıkıntı yok. kolların olduğu foto hazır aslında ortasında camküre gibi birşey vardı mavimsi ışıklarla ben ışıkla renklerle oynadım bayağı birde yani bu hale gelene kadar da HDR yaptım. arkaplan siyah ve bende o resmin yanlardan yonttum(sildim) daralttım bu hali aldı. şimdi yorumu alabilirim galiba güneş isimli kurs çalışması
yorumlar için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
by fermaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by fermaN

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 30-09-2011 #5
Font kullanmayı deneseydiniz belki daha ilgi çekici bişey olurdu.. elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Bortener isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bortener

Hiç Biri / Burdur

Alt 30-09-2011 #6
Font konusuna ben de katılıyorum. Ayrıca başka bir hata var;
konferant yerine konferans olmalıydı.
Font işi çok değiştiriyor, değişik fontlarla yeniden deneyin...
Bu mesajdan alıntı yap

msbmyr

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 01-10-2011 #7
Font konusuna ben de katılıyorum. Ayrıca başka bir hata var;
konferant yerine konferans olmalıydı.
Font işi çok değiştiriyor, değişik fontlarla yeniden deneyin...
güneş isimli kurs çalışmasıDgüneş isimli kurs çalışmasıDgüneş isimli kurs çalışmasıD
ben de yeni farkettim güneş isimli kurs çalışması
Bu mesajdan alıntı yap