güneş siperliği firması için katolog çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - güneş siperliği firması için katolog çalışmam Sponsorlu Bağlantılar...

Manyaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 20-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 20-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konu başlığınızı kurallara uygun olarak,düzelt butonu kullanarak değiştiriniz.

Örneğin: x firması için katolog çalışmam şeklinde
Bu mesajdan alıntı yap

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 13-01-2009 #3
Yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 13-01-2009 #4
arkadaşım ellerine saglık güzel olmuş çalışman renk seçimlerinde güzel kırmızı ve griyi birbirine yakıştırıım her zaman ve tamamladıgını düşünütümm gayet hoşş olmuş sayfa tasarımıda farklı klişeleşmiş degill en azından emegine saglık...
Bu mesajdan alıntı yap
djmatrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djmatrak

Webmaster / İstanbul

Alt 13-01-2009 #5
gayet hoş ve kurumsal bir çalışma olmuş, bu tür çalışmalar için örnek nitelikte
eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 13-01-2009 #6
Bu yanılmıyorsam ön kapak. Bu firmanın işerine göre daha iyi derlenip toparlanabilinirdi. Kırmızı yuvarlak içine aldığım kısımlara en azından dikkat etseydiniz. Bana çok özentisiz çalışılmış bir çalışma gibi geldi...
Otomativ Güneş... altındaki gölge efektiniz çok abartılmış. Çok fazla anlamsız boşluk mevcut.
Orta kısımdaki çalışmaya gelince. Amaç nedir ne yapmak istenmiş O kadar boş alan israfı sadece bir görsel içinmidir? En alttaki çalışma eklentiniz ise en üsttekinin kopyası olduğu için aynı hatalar tekrarında mevcut. Şahsi fikrim bence en başından değerlendirmelisiniz.

djmatrak:gayet hoş ve kurumsal bir çalışma olmuş, bu tür çalışmalar için örnek nitelikte
eline sağlık.
Kurumsallık anlayışınızı merak ettim açıkçası...?
Bu mesajdan alıntı yap

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 13-01-2009 #7
hyr bu iç sayfa ve aslında jpeg haline cevirdim sonra dan farkettik onları ama belge acılmadı hatalıydı corelin bole seyleri oluo ondan bu haliyle kaldı yorumun içi teşşekürler
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 13-01-2009 #8
hyr bu iç sayfa ve aslında jpeg haline cevirdim sonra dan farkettik onları ama belge acılmadı hatalıydı corelin bole seyleri oluo ondan bu haliyle kaldı yorumun içi teşşekürler
o zamn lütfen çalışmalarınıza kapak iç sayfa vb. diye not alın ki bizlerde yorumlarımızı ona göre yapalım. İç sayfa olmasıda yorumumu geçersiz kılmadı.
Bu mesajdan alıntı yap

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 13-01-2009 #9
tmm kızmagüneş siperliği firması için katolog çalışmam bu siteye ilk eklediğim iş ztn ondan bole oldu diğerlerinde duzeltildi kusura bakma
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2009 #10
Çok eksiklerin var arkadaşım.Katalog da yapmaya çalıştıkların güzel ama ! uygulamada baya hataların var.
Birinci çalışmanda firma isminin yansımasında sıkıntı var. Sağ üst köşede ki okların orantısız ve düzensiz bir sıralaması var. Yine sağ alt köşede " Müşteri Montak bantları" kısmını görmemissin sanırım " Montaj" olucaktı.

İkinci çalışmanda kesim kenlarına yakın bölgelerde bukadar feather 'ı yüksek silgi ile silmen sanki baskı yapan makinada sıkıntı varmış gibi hava verir. Gerek yok bence.

Ücüncü çalışmanda ise direk içeriğe bakalım dedim firma logosundan farlı bir logo altında
firma Profili vermişsin Türkçe bölümü tamam ama ingilizce bölümünde "and has.." ile bitmiş yani cümle eksikliği var bunları dikkat edersin bir daha ki sefere.

Sanırım cok fazla yazdım ama Altını çiziyorum bu seni üzmesin arkadasım..
Samimi bir şekilde alıcagın her hata her yorum senin bir dahaki tasarımında daha başarılı olmanı sağlıyacaktır.Bende dahil Herkesin hataları ve eksikleri oluyor..
Önemli olan daha iyi bir çalışma için gerekli olan farklı bakış açıları ve göremedigin hataların önüne sunulması bunun değerini farkında olduğunu umarak. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
aama, basilmadi, buda, calismam, firmasi, gunes, icin, katalog, katolog, siperligi