Günlük Çıkan Gazete Tasarımımız sizce nasıl Sivas OLAY

Deneme Çalışmalar - Günlük Çıkan Gazete Tasarımımız sizce nasıl Sivas OLAY ...

MatRiX58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MatRiX58

Grafiker / Sivas

Alt 28-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ilk önce size gazetemizden bahsediyim gazetemiz sivasta günlük olarak çıkan bir gazete kağıdı habertürkün kağıdına çok benzeyen ancak beyaz bir kağıda basılıyor gazetemizin daha iyi bir mizanpaja sahip olabilmesi için sizinde görüşlerinizi almak istedik değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 28-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gayet olur bir nizampaj, elinize sağlık. Logo daha ön plana gelebilir. daha canlı bir fon ile bu mümkün olabilir. ayrıca ince bir siyah kontür fark yaratacaktır. başarılar.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap

MatRiX58

Grafiker / Sivas

Alt 29-09-2010 #3
gayet olur bir nizampaj, elinize sağlık. Logo daha ön plana gelebilir. daha canlı bir fon ile bu mümkün olabilir. ayrıca ince bir siyah kontür fark yaratacaktır. başarılar.
yorumunuz için teşekkür ederim. Bugün içerisinde dediklerinizi uygulayacağım
Bu mesajdan alıntı yap
wed-design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wed-design

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 30-09-2010 #4
Gayet iyi ama gazete adı biraz daha ön plana çıksın
Bu mesajdan alıntı yap
karakayasulo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakayasulo

Grafiker / İzmir

Alt 30-09-2010 #5
ne kadar süredir gazete hazırlıyorsunuz ama bana göre cok acemice hazrlanmış bir gazete... bence daha tertipli düzenli bir çalışma yapılabilir..... Sanki aydınger cıkış alınarak basılmış gazete görünümü var.... Ben size bir iki link vereyim. bakın inceleyin kendinize göre uygulayın... http://www.refleksgazetesi.com/
http://www.gozlemgazetesi.com.tr/
adresleriniz incelerseniz biraz daha ne demek istediğimi anlayacaksınız
Bu mesajdan alıntı yap
RadresS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RadresS

Grafiker / Gaziantep

Alt 30-09-2010 #6
ne kadar süredir gazete hazırlıyorsunuz ama bana göre cok acemice hazrlanmış bir gazete... bence daha tertipli düzenli bir çalışma yapılabilir..... Sanki aydınger cıkış alınarak basılmış gazete görünümü var.... Ben size bir iki link vereyim. bakın inceleyin kendinize göre uygulayın... http://www.refleksgazetesi.com/
http://www.gozlemgazetesi.com.tr/
adresleriniz incelerseniz biraz daha ne demek istediğimi anlayacaksınız

Refleks gazetesini yapan arkadaşın web tasarım ağırlıklı çalıştığını düşünüyorum.. Ama iyi Bir Uygulama Kendini dahada geliştirebilir.

Gözlem Gazetesini yapan arkadaş profosyonellikten yoksun. belirli çizgisi yok ve ne gördüyse sağdan soldan onu uygulamaya çalışmış..

Matrix58 Arkadaşımız Bence Doğru Yolda İlerliyor, eksikleri olabilir ama kendini geliştireceğine eminim. ayrıca verdiğin linkteki gazetelerle kıyaslandığındada oldukça profosyonelGünlük Çıkan Gazete Tasarımımız sizce nasıl Sivas OLAY

ve butür bi kıyaslama yapıyorsan sende bir acemisin..
Bu mesajdan alıntı yap
karakayasulo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakayasulo

Grafiker / İzmir

Alt 30-09-2010 #7
SANA katılıyorum... Ben acemiyim.... 1986 yılından beri çeşitli gazetelerde görsel yönetmenlik ve grafikerlik yapıyorum. Sen bıldıgın gıbı devam et.... sana basarılar
Bu mesajdan alıntı yap

MatRiX58

Grafiker / Sivas

Alt 01-10-2010 #8
arkadaşlar değerli yorumlarınız için öncelikle teşekkür ediyorum logonun daha iyi görünmesi için gereken değişiklikleri yaptım belkide beni rahatsız etmemesinin sebebi baskı sonrası gayet net çıkmasıydı süleyman bey(karakayasulo) sizinde yorumlarınız için teşekkür ederim ancak tasarım göreceli bir kavram anladığım kadarıyla gazete tasarımlarında fazla renk kullanılmasını sevmiyorsunuz ve tireleme olayı sizin için önemli ancak bizim içinde renkler çok önemli çünkü gazete dediğim gibi lcw kuşe kağıda basılıyor ofise geçtiğinde size gazetenin bir resmini çekerek upload ederim.

Son olarak her türlü yoruma açık olduğumu tekrar belirtiyim çünkü bizler grafikeriz hatalarımızı veya eksiklerimizi bir başka grafiker çok rahat bir şekilde görebiliyor. Herkese iyi forumlar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap