Günlük | Gününüz Aydın Olsun |

Graficafe - Günlük | Gününüz Aydın Olsun | Sponsorlu Bağlantılar Günüm Nasıl geçti her insan gibi bende sabahın erken saatlerinde kalktım huysuzdum biraz sebebi geç uyumamdı belkide. Gün içerisinde aştım bu sorunu saatler ilerledikçe sanki beni motive eden ...

lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Günüm Nasıl geçti her insan gibi bende sabahın erken saatlerinde kalktım huysuzdum biraz sebebi geç uyumamdı belkide.
Gün içerisinde aştım bu sorunu saatler ilerledikçe sanki beni motive eden birşey varmışcasına sarılmaya basladım hayata çok güzel bir güne merhaba der gibiydim.
Günüm kahvaltı ile başlayıp izinde olduğum ve kursa yetirştirmem gereken portfolyo içerikleri olduğundan bunlarla uğraşmakla geçti sıkıldığım anlarda biraz nefes alıp gözlerimi dinlendirdim.
Kahve yaptım kendimi vicudumu dinçleştirmeye çalıştım.Tabikide bunu bir kahveden beklıyemeyız.Psıkolejimi yerine getirmem için hafif bir müzik doğrultusunda kahvemi yudumladım.içime bir pozitif rüzgar girdi ve zindeleştirdi.
Müzikle gelen rahatlama sonrası tekrardan işime koyuldum ve devam ettim saatler geçti akşam oldu.
Kısaca özetlemek gerekir ise iyi bir gün geçirdim ilk yazımı kısa tuttum gün içerisinde daha ayrıntılı bilgilerde mevcut.sıkmak istemem Günlük | Gününüz Aydın Olsun |

*Eğer sizlerde Gün İçerisinde neler yaptıklarınızı buraya yazarak paylaşırsanız birbirimizi daha iyi tanıma imkanı bulucaz.

*Hepinize tekrar tekrar teşekkür ediyorum Arkadaşlar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 04-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hmmm sevgili günlük Günlük | Gününüz Aydın Olsun |DGünlük | Gününüz Aydın Olsun |D diye baslasammı aceba Günlük | Gününüz Aydın Olsun |
Bugün ne yaptım her gece olduğu gibi dünde çok geç yattım ve sabah kalkısım tam bir cile tam bir eziyet bana yapılabilcek en kötü sey Günlük | Gününüz Aydın Olsun | uyandırmak bir saat veya birisi tarafından uyandırılmak Günlük | Gününüz Aydın Olsun | hatta telefonu kırmak bile geliyor içimden neyse...
sabah telefonun calmasıyla uyandım ve bi bes dakika daha diye diye bi yarım saat daha yattım Günlük | Gününüz Aydın Olsun | ve ofise geç kaldım eyvahh diyerek yatağımdan fırladım ve apar topar üzerimi giyip düstük yollara Günlük | Gününüz Aydın Olsun | otobüste sallana sallana gittik ofisimize ve geç kalmamıstık Günlük | Gününüz Aydın Olsun | önceki aylara nazaran çok sakin günler geçiriyoruz acele baskıya gitmesi gerekn is yok olsa bile sters yapcak boyutta değil keyifle calısıyoruz Günlük | Gününüz Aydın Olsun | saat 10:00 13:00 a kadar olan zaman zarfında çizim yaptım ve zaman zevkli ve güzel geçti bunalmadım öğle arasını çok severim Günlük | Gününüz Aydın Olsun | ofisteki herkeze takılırım ve oldukca zevkli gecer Günlük | Gününüz Aydın Olsun | hıı unutmadan sevgili günlük :P annemi de aradım Günlük | Gününüz Aydın Olsun |DGünlük | Gününüz Aydın Olsun |DGünlük | Gününüz Aydın Olsun | selamı var sana :P:P Günlük | Gününüz Aydın Olsun |
sonra otur bilgisayarın basına çalıs çalıs çalıs Günlük | Gününüz Aydın Olsun | ofis çıkısı eziyetti ama :S bayanlarla alısverise çıkılmas. En nefret ettiğim sey ama saat 9 a kadar ordan oraya kostuk durduk Günlük | Gününüz Aydın Olsun | yok toka alcam yok kurdela alcam Günlük | Gününüz Aydın Olsun | of of Günlük | Gününüz Aydın Olsun | sonra aç karnımızı doyurup eve geldik Hesabı bile ödemedim Günlük | Gününüz Aydın Olsun | simdide bilgisayar basında grafikerler. nette zaman geçiriyorum ve acıktım yemek yapmayı düsünüyorum Günlük | Gününüz Aydın Olsun |
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2009 #3
hmmm sevgili günlük Günlük | Gününüz Aydın Olsun |DGünlük | Gününüz Aydın Olsun |D diye baslasammı aceba Günlük | Gününüz Aydın Olsun |
Bugün ne yaptım her gece olduğu gibi dünde çok geç yattım ve sabah kalkısım tam bir cile tam bir eziyet bana yapılabilcek en kötü sey Günlük | Gününüz Aydın Olsun | uyandırmak bir saat veya birisi tarafından uyandırılmak Günlük | Gününüz Aydın Olsun | hatta telefonu kırmak bile geliyor içimden neyse...
sabah telefonun calmasıyla uyandım ve bi bes dakika daha diye diye bi yarım saat daha yattım Günlük | Gününüz Aydın Olsun | ve ofise geç kaldım eyvahh diyerek yatağımdan fırladım ve apar topar üzerimi giyip düstük yollara Günlük | Gününüz Aydın Olsun | otobüste sallana sallana gittik ofisimize ve geç kalmamıstık Günlük | Gününüz Aydın Olsun | önceki aylara nazaran çok sakin günler geçiriyoruz acele baskıya gitmesi gerekn is yok olsa bile sters yapcak boyutta değil keyifle calısıyoruz Günlük | Gününüz Aydın Olsun | saat 10:00 13:00 a kadar olan zaman zarfında çizim yaptım ve zaman zevkli ve güzel geçti bunalmadım öğle arasını çok severim Günlük | Gününüz Aydın Olsun | ofisteki herkeze takılırım ve oldukca zevkli gecer Günlük | Gününüz Aydın Olsun | hıı unutmadan sevgili günlük :P annemi de aradım Günlük | Gününüz Aydın Olsun |DGünlük | Gününüz Aydın Olsun |DGünlük | Gününüz Aydın Olsun | selamı var sana :P:P Günlük | Gününüz Aydın Olsun |
sonra otur bilgisayarın basına çalıs çalıs çalıs Günlük | Gününüz Aydın Olsun | ofis çıkısı eziyetti ama :S bayanlarla alısverisi çıkılmas. En nefret ettiğim sey ama saat 9 a kadar ordan oraya kostuk durduk Günlük | Gününüz Aydın Olsun | yok toka alcam yok kurdela alcam Günlük | Gününüz Aydın Olsun | of of Günlük | Gününüz Aydın Olsun | sonra aç karnımızı doyurup eve geldik Hesabı bile ödemedim Günlük | Gününüz Aydın Olsun | simdide bilgisayar basında grafikerler. nette zaman geçiriyorum ve acıktım yemek yapmayı düsünüyorum Günlük | Gününüz Aydın Olsun |
Seni Doyuramıcaz Zaten Günlük | Gününüz Aydın Olsun |
Bu mesajdan alıntı yap

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 04-06-2009 #4
Seni Doyuramıcaz Zaten Günlük | Gününüz Aydın Olsun |
aynen öyle valla Günlük | Gününüz Aydın Olsun |
dün alısveris yaparken "eti cicibebe" gördüm canım çekti almıştım. onu yiyorum simdide sevgili günlük Günlük | Gününüz Aydın Olsun | :P
Bu mesajdan alıntı yap
postaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

postaki(38)

Hiç Biri / İzmir

Alt 04-06-2009 #5
sevgili günlük, tam bilgisayarı kapatırken, bir oyuna tutuldum allah sonumu hayır eyleye Günlük | Gününüz Aydın Olsun | Günlük | Gününüz Aydın Olsun |
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2009 #6
aynen öyle valla Günlük | Gününüz Aydın Olsun |
dün alısveris yaparken "eti cicibebe" gördüm canım çekti almıştım. onu yiyorum simdide sevgili günlük Günlük | Gününüz Aydın Olsun | :P
Günlük sana YOK artık diyor Günlük | Gününüz Aydın Olsun |DGünlük | Gününüz Aydın Olsun |

sevgili günlük, tam bilgisayarı kapatırken, bir oyuna tutuldum allah sonumu hayır eyleye Günlük | Gününüz Aydın Olsun | Günlük | Gününüz Aydın Olsun |
Strateji oyunuysa sonunu harbiden hayır etsin Günlük | Gününüz Aydın Olsun |
Bu mesajdan alıntı yap

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 04-06-2009 #7
yok bizim son kelime oyunu varya Günlük | Gününüz Aydın Olsun | orda ii sardırdık biz Günlük | Gününüz Aydın Olsun | neyse konuyu dağıtmayalım :P
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 05-06-2009 #8
yok bizim son kelime oyunu varya Günlük | Gününüz Aydın Olsun | orda ii sardırdık biz Günlük | Gününüz Aydın Olsun | neyse konuyu dağıtmayalım :P
Bencede Dağıtmayalım Günlük | Gününüz Aydın Olsun |
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 05-06-2009 #9
Sevgili günlük sana sevgili dediğime bakma aslında senden hiç haz etmem Günlük | Gününüz Aydın Olsun |
Akşamları düzenli bir uyku çekip erkenden işimin başında olup daha verimli olacağım günlerin hayalini kuruyorum hep Günlük | Gününüz Aydın Olsun |
Bir günümün diğerinden tek farkı kalkış ve işe varış saatlerimdir Günlük | Gününüz Aydın Olsun |
Hayat şuan için bundan ibaret Günlük | Gününüz Aydın Olsun |
Tembelsiz günler dilerim hepinize:P
Bu mesajdan alıntı yap
postaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

postaki(38)

Hiç Biri / İzmir

Alt 05-06-2009 #10
sevgili günlük, dün gece ruh ikizimi buldum Günlük | Gününüz Aydın Olsun |
bu seferde ruh üçüzü olurmu diye merak içindeyim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
aydın, günlük, sevgili