Gürsel Design Studio Yepyeni Logolar (karar veremiyorum) sizce nasıl?

Logo Tasarımları - Gürsel Design Studio Yepyeni Logolar (karar veremiyorum) sizce nasıl? ...

criminal1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

criminal1

Webmaster / Eskişehir

Alt 18-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mono

Degradeli

Mono

hespinin ortak özelliği; CMYK olarak tasarlandı...bunun dışında, son 2 logo daki 4 renk ana renkleri temsilen yapıldı bu ortadaki "G" harfi fontu "Designer Block" seçildi...ayrıca logolar Adobe Illustrator CS4 Portable ile yapıldı....

Gürsel Design Studio yazısı Designer Block fontuyla eklenecek ve bu logo tahmin edersiniz ki her yerde kullanılacak...görüş, öneri vb. kısaca her türlü eleştiri ve yorumalrınızı bekliyorum teşekkürler...özellikle üstadlar bu işe ne diyor? merak ediyorum doğrusu?teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

demirhanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demirhanca(40)

Boardcast Design

Grafiker / Balıkesir

Alt 18-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu konuda üstad değilim ama üstten 2. olan benim hoşuma gitti renkler canlı güzel görünüyor
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 18-11-2009 #3
açıkçası ben pek beğenmedim zaten hepsi aynı gibi. içlerinden birisi seçilecekse 3 ve 4 tamamen eledim. 1 e gradient uygulamışsınız sanırım daha hoş duruyor. bu işin içinde olduğunuz için biliyorsunuzdur. baskıda her renk ayrı bir maaliyet demektir. umarım bunu da göz önüne alarak yapmışsınızdır. sadece hatırlatmak istedim. eğer imkanınız varsa daha farklı birşeyler tasarlamanızı öneririm. sonuçta burada da bir emek var ve emeğe saygısızlık yapmak istemem.
Bu mesajdan alıntı yap

criminal1

Webmaster / Eskişehir

Alt 18-11-2009 #4
teşekkür ederim... Gürsel Design Studio Yepyeni Logolar (karar veremiyorum) sizce nasıl?hayır saygısızlık falan yapmış olmuyorsuuz açıkca eleştiriyorsunuz..bende bunu istiyorum zaten...(kendimi geliştirmek adına)...
Bu mesajdan alıntı yap
DeCuPe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeCuPe

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 18-11-2009 #5
Cok siradan geldi bana.. Daha farkli seyler cikabilir eminim ki biraz daha ugrasirsaniz.. Ama ille de bu tarz birseyde israrli iseniz Cicek seklinde yapmis oldugunuz bolumu perspektif uygulayarak deneyebilirsiniz.. Ama yine de bastan dusunup sifirdan tasarlamaniz daha iyi sonuclar cikarir kanisindayim..

Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-11-2009 #6
Kesinlikle 1. olanı kullanmalısınız :wink:
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

criminal1

Webmaster / Eskişehir

Alt 18-11-2009 #7
yani bunu web de 3D şeklinde kullanmayı düşünyorum zaten...bu arada bunu perspektif hale nasıl getirebilirim?

Cok siradan geldi bana.. Daha farkli seyler cikabilir eminim ki biraz daha ugrasirsaniz.. Ama ille de bu tarz birseyde israrli iseniz Cicek seklinde yapmis oldugunuz bolumu perspektif uygulayarak deneyebilirsiniz.. Ama yine de bastan dusunup sifirdan tasarlamaniz daha iyi sonuclar cikarir kanisindayim..

Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
DeCuPe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeCuPe

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 18-11-2009 #8
En basit sekilde Hangi programda yapmissaniz orada transform seceneginde perspektif ya da distort uygulayarak cesitli formlar verebilirsiniz.. Ama yineliyorum farkli tasarimlarda denemeniz faydali olacaktir..

Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 18-11-2009 #9
CNBC-E ve show tv logolarının çakması gibi duruyorlar. Bence biraz daha yaratıcı olun ve başka şeyler tasarlayın. Ve bence bu kadar renk kullanmayın hem estetik değil, hem de antipatik duruyor.
Bu mesajdan alıntı yap

criminal1

Webmaster / Eskişehir

Alt 18-11-2009 #10
inanın bunu çok sık duymultum daha öncede ama emin olun o sonradan aklıma geldi ben eski logomdan esinlerek daha yeni farklı bişi yapmıştım...merak etmeyin bu başlığı takip edin yenileri eklenecek....ayrıca başlık isimini kim değiştiridi?

CNBC-E ve show tv logolarının çakması gibi duruyorlar. Bence biraz daha yaratıcı olun ve başka şeyler tasarlayın. Ve bence bu kadar renk kullanmayın hem estetik değil, hem de antipatik duruyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları