Gürses Gayeimenkul ilan tasarımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Gürses Gayeimenkul ilan tasarımı ...

Bilal Kılınç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bilal Kılınç

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba, yaptığım ilan çalışması yorumlarınızı bekliyor. Logo nerede diyeceksiniz. Logo çizim aşamasında, sonra uygun bir yere eklicem. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UkeLa_ChoCuK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Alt 10-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yazıları eklemek ve resimleri bir araya getirmek dışında ne yaptınız ?
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 10-01-2012 #3
dostum olmamış bencede, duvarın üstündeki yazı okunmuyor, alt kısımla üst kısım ayrı gibi..biraz yapılmış örnekleri incele fikir edinmen açısından..ben öyle yapıyodum halada bazen öyle yaparımGürses Gayeimenkul ilan tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Bilal Kılınç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bilal Kılınç

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2012 #4
dostum olmamış bencede, duvarın üstündeki yazı okunmuyor, alt kısımla üst kısım ayrı gibi..biraz yapılmış örnekleri incele fikir edinmen açısından..ben öyle yapıyodum halada bazen öyle yaparımGürses Gayeimenkul ilan tasarımı
teşekkürler kardeşim, üzerinde çalışıcam.
Bu mesajdan alıntı yap
bygrafikir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bygrafikir

Grafiker / Ankara

Alt 11-01-2012 #5
hocam emeğinize sağlık... tasarım fena değil zaten bir çok tasarım resimlerin birleşmesi ile oluşuyor. Öncelikle alttaki "Teknik Çizim" olan resim gereksiz gibi müşteri istedi ise bilemem. yalnız ikinci bir alternatif tasarım olarak kullanılabilir. Ortadaki resimleri bana kalırsa diğer resimden ayırılırsa yani etrafına bi kontur filan olabilir gölge olabilir v.s.
yazılar ise daha büyük ve okunaklı şekilde biraz tipografi şeklinde olursa düz fontlar işimizi görebilir "Impact" olabilir. Yada bazı gazete manşetlerindeki gibi... Daha uygun olur gibi. Ayrıca yazıları zemin ile ayırmak için zıt renkler daha mantıklı olur. Yanlış anlaşılmasın akıl vermek amacında değilim sadece fikrimi söylemek istedim. Gürses Gayeimenkul ilan tasarımı sürç-i lisan oldu ise affola... Kolay gelsin iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap