Güsem - Net İnşaat - YerYüzü - Yanardağ İsimli Çalışmalarım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Güsem - Net İnşaat - YerYüzü - Yanardağ İsimli Çalışmalarım Sponsorlu Bağlantılar...

damlayanardag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damlayanardag(29)

Grafiker / İzmir

Alt 10-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konu başlığınız kurallara aykırı.
Bu mesajdan alıntı yap
_VeFaSız_aLeM_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_VeFaSız_aLeM_

Grafiker / Elazığ

Alt 03-03-2009 #3
iyi olmasada içinde bi emek var teşekkürler gakkoş olduğunda belli oluyor hemen Güsem - Net İnşaat - YerYüzü - Yanardağ İsimli Çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap
Xmen62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Xmen62

Grafiker / İstanbul

Alt 04-03-2009 #4
1. Soldaki e sağdaki yazılar tek yöne bakmıyor. Galiba biri o yazıyı okuyuncaya kadar diğer kişide diğerini okusun diye yapılmış galiba.

2. Arka plana açık renk te olsa bir zemin atılsa daha güzel durardı.

3. Logoya pek yanardağ anlamı veremedim. Deprem oluşum merkezlerini gösteren haritalara benzettim.

tabiki benim fikrim bunlar.

Eline sağlık. İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 04-03-2009 #5
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı Güsem - Net İnşaat - YerYüzü - Yanardağ İsimli Çalışmalarım butonu kullanarak değiştirebilirsiniz. Bu seferki için başlığınız değiştirilmiştir.

Konunun yanlış yere açılması:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)

Corel Draw ile yapılmış olması corel draw bölümünde açmanızı gerektirmez. Bu alanda Program ile ilgili bilgi ve sorular yayımlanır.
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-03-2009 #6
açıkcası ben hiç birini beğenmedim.özellikle güsem bizim mesleğimizi yansıttığı için farklı ve tasarım olarak daha güçlü olması gerekirdi.fontlar çok uyumsuz sanki zorla sıkıştırılmış gibi konulmuş tasarım olarak bşy yok sadace karakalem çizim konulmuş bence çok çalışılması lazım.iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 04-03-2009 #7
Ne demeli bilmiyorum ki.Yaklaşık 1,5 yıl oldu güzel memleketime gitmeyeli.3 ncü çalışmayı görünce bir kaç dakikalığına da olsa memlekete gidip geldim Güsem - Net İnşaat - YerYüzü - Yanardağ İsimli Çalışmalarım.
Hemşehrim çalışmaların genel olarak hoşuma gitti.Ancak bazı yerler de değişiklikler yaparsan daha güzel olacak gibime geliyor.1 nci çalışmanda yanlardaki yazıların farklı yönlere doğru olması olmamış.2 nci çalışmanı çok beğendim.3 ncü çalışmaya yorum yapmıyacağım.4 ncü çalışmanda Yanardağ Sigorta yazısının yanındaki şekil üzerinde biraz daha çalış derim,eminim daha güzel bi şey çıkacaktır.
Emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 04-03-2009 #8
açıkcası ben hiç birini beğenmedim.özellikle güsem bizim mesleğimizi yansıttığı için farklı ve tasarım olarak daha güçlü olması gerekirdi.fontlar çok uyumsuz sanki zorla sıkıştırılmış gibi konulmuş tasarım olarak bşy yok sadace karakalem çizim konulmuş bence çok çalışılması lazım.iyi çalışmalar.
Hiç birini beğenmedim demişsiniz ama sadece ilk çalışma hakkında yorum yapmışsınız.Ayrıca tasarım olarak bi şey yok sadece karakalem çizimi konulmuş demişsiniz.Ben bunu anlamadım biraz açarsanız sevinirim.Acaba tasarım derken sadece alacalı bulacalı,çizilen veya yazılan nesnenin bir ucu alttan diğer ucu öbürünün üstünden geçecek şekilde,tamamen görsel showdan ibaret olan bi şeyi mi kastetmek istiyorsunuz.Benim anlayışıma göre bazen bembeyaz bir sayfada ufacık bir nokta bile çok şey ifade eder.Eleştiriken biraz da yol göstersek daha iyi olmaz mı.

Yapılan yorumlarda oldum olası şu iki ifadeye çok takıldım."Ben hiç beğenmedim"
"Tasarım diye birşey göremiyorum".Beğeni kişilere göre ,tasarım da herkesin tarzına ve bakış açısına göre değişir.
Belki biraz sert bir çıkış oldu ama beni anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.Amacım sizi kırmak veya rencide etmek değil.Sadece kendimce yanlış bulduğum bir algıyı ifade etmekti.
Bu mesajdan alıntı yap
damlayanardag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damlayanardag(29)

Grafiker / İzmir

Alt 04-03-2009 #9
teşekkür ederim.Evet gakgoşlar şehrinden bir görüntü.Yalnız ilk zamanki çalışmalarım acemilik dönmeindeydim ozaman sadece onları ekledim.Beğenen de beğenmeyende sağolsun.Sağol hemşehrim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
begenirsinizacemilik, birkac, calismamumarim, donemimde, ufak, yapmistim, yeni