Güvenebileceğim bir firmada çalışmak istiyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Güvenebileceğim bir firmada çalışmak istiyorum - İstanbul ...

Abdullahhate isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Abdullahhate

Grafiker / İstanbul

Alt 13-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Güvenebileceğim bir firmada çalışmak istiyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop(Çok iyi)
İllustrator (İyi)
Freehand (İyi)
İnDesign (Orta)
Corel draw (az)

İş deneyimi ve içeriği: Dil Yayın Evi (İstanbul Anadolu)

Ortaokulda başlayıp bu seneye kadar devam eden bir çizim geçmişim vardı. Kelimeleri resimlerle anlatma, fıkraları resimlendirme vs... gibi. Fakat uyumsuzluklar sebebi ile çalışmaya son verdim.

Halef Jewellerys (İstanbul Avrupa)

Kuyumcu firmasının osmanlı ve diğer tarzlarda takı tasarımlarını yapmak, şirket için kartvizit ve logo tasarımları.

İdea Tekstil (İstanbul Anadolu)

Şirkette müşterilere gönderilecek ürünlerin fotoğraf çekimleri, promosyon ürün, katolog tasarımları, ürünler üzerinde modiflerin yapımı.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Daha önceleri yaptıgım çalışmalarım Pc nın çökmesi sonucu yok oldu. Elimde sadece yaptıgım bir katolog tasarımı (Cd si elimde) kaldı. Fakat yaptıgım bazı çizimleri forumumuzda daha önce paylaştım; linki: http://www.grafikerler.net/cizimlerim-t129091.html

İşle ilgili açıklama: Hafta içi çalışabileceğim güvenilir bir iş arıyorum, kendimi geliştirip yıllarca çalışabileceğim ve sömürülmeyeceğim bir iş. Hafta sonları Uzman grafikerlik için staj göreceğimden dolu olacağım. Normal grafikerlik programlarını kullanmanın dışında digital ortamda çizim de yapabildiğimden gerektiği zamanlarda ekstra faydalı olacağımı düşünüyorum.

Üsküdar/Çengelköy'de ikamet ediyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Güvenebileceğim bir firmada çalışmak istiyorum - İstanbul - Güvenebileceğim bir firmada çalışmak istiyorum - İstanbul ya da Güvenebileceğim bir firmada çalışmak istiyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Güvenebileceğim bir firmada çalışmak istiyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

hbprint isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hbprint

Matbaacı / İstanbul

Alt 14-05-2012 #3
********* bizimle çalışacak bi arkadaş arıyroruz.
mzns isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mzns

Grafiker / İstanbul

Alt 17-05-2012 #4
********* portfolyo gönderebilir misiniz
Kilit kitabevi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kilit kitabevi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-06-2012 #5
Yayınevide Dizgi - Grafik işleri yapabilirseniz görüşmek isteriz. *********
Abdullahhate isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Abdullahhate

Grafiker / İstanbul

Alt 12-06-2012 #6
mail atıldı, konu güncel
ocalreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ocalreklam

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2012 #7
Merhabalar,
Güncel CV'nizi ve portfolyo sunumunuzu ********* adresine göndermenizi rica ederim.
eroltoksoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eroltoksoy

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 01-07-2012 #8
selamlar ********* adresine portfolio gönderir misiniz lütfen?
RD3S1GN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 06-07-2012 #9
iyi tablet kullanır kaçırmayın derim güncel
turkelf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turkelf

Webmaster / Kocaeli

Alt 25-07-2012 #10
web arayüzü tasarımında deneyimiz varsa ********* son yaptığınız 2-3 tasarımla birlikte cv yollarsanız değerlendirmeye alabiliriz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları