Güvenlik çizgileri soru??

Kartvizit Tasarımları - Güvenlik çizgileri soru?? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar sitede bulunan hazır kart şablonlarından indirdim. Sorum şu: Güvenlik şeritleri bulunuyor kartta, bu güvenlik şeritlerinin aşmamam mı lazım yoksa komple kağıdı kullanabilirmiyim çalışırken.Bu güvenlik şerdinin mantığı yanlış ...

10urmusic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

10urmusic

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 30-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar sitede bulunan hazır kart şablonlarından indirdim. Sorum şu: Güvenlik şeritleri bulunuyor kartta, bu güvenlik şeritlerinin aşmamam mı lazım yoksa komple kağıdı kullanabilirmiyim çalışırken.Bu güvenlik şerdinin mantığı yanlış anlamadıysam kartı çıkartırken kağıtta oluşabilecek kayıpları en aza indirmek sanırım...Yardımlarınızı bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 03-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar sitede bulunan hazır kart şablonlarından indirdim. Sorum şu: Güvenlik şeritleri bulunuyor kartta, bu güvenlik şeritlerinin aşmamam mı lazım yoksa komple kağıdı kullanabilirmiyim çalışırken.Bu güvenlik şerdinin mantığı yanlış anlamadıysam kartı çıkartırken kağıtta oluşabilecek kayıpları en aza indirmek sanırım...Yardımlarınızı bekliyorum...
sanırım aradığın cevap burada...

grafik tasarıma yeni başlayanlar
Bu mesajdan alıntı yap