GÜvenlik Firması A5 Broşür

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - GÜvenlik Firması A5 Broşür Sponsorlu Bağlantılar Yorumlarınız , Eleştirileriniz ???...

evil__boy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evil__boy

Grafiker / İstanbul

Dosya24

Alt 05-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınız , Eleştirileriniz ???

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erdogan.34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdogan.34

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
emeğine sağlık güzel bir çalışma olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 06-10-2012 #3
Sol üstte kullandığınız görselin turuncu ile gri üzerinde kalması diğer görsellerdeki kullanımınıza ters düşmüş. Haricinde gayet başarılı bir çalışma olmuş emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
masumkedi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

masumkedi

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 06-10-2012 #4
turuncu renk çok göze batıyo bnce tek renk kullanma brde gözler çok büyük olmuş göz yerine daha değişik efektler kullanabilirsin daha değişik çeşit olmalı . ben bu broşürü gördüğümde aklıma gözle ilgili tedavi (hastalık,katarakt vs) şeyler geliyo (çünkü yazılar küçük resim büyük olduğundan)sen kamerayla ilgili yükln broşüre =) ...
Gene de emeğine sağlık ...
Bu mesajdan alıntı yap
GrapikselDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrapikselDesign

Grafiker / Kayseri

Alt 06-10-2012 #5
logo ve renkler hoş emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
paintmaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

paintmaker(33)

Eğitimci / Adana

Alt 07-10-2012 #6
ben de broşürü ilk gördüğümde göz hastanesi için falan sanmıştım. bence başka resimler de kullanmalısın. bir de güvenlik ile ilgili olunca daha dikkat isteyen bir renk kullansan daha farklı olabilir. güvenlik deyince kırmızı ya da mavi mesela... turuncu gri hastane broşürü gibi olmuş. bunun dışında resimlerin yerleşimi, broşürün planı bence güzel arkadaşım.
Bu mesajdan alıntı yap

evil__boy

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2012 #7
turuncu renk çok göze batıyo bnce tek renk kullanma brde gözler çok büyük olmuş göz yerine daha değişik efektler kullanabilirsin daha değişik çeşit olmalı . ben bu broşürü gördüğümde aklıma gözle ilgili tedavi (hastalık,katarakt vs) şeyler geliyo (çünkü yazılar küçük resim büyük olduğundan)sen kamerayla ilgili yükln broşüre =) ...
Gene de emeğine sağlık ...
arkadaşım ben brşürde tek renk göremiyorum bu bir ikincisi uzaktan bakmıcaksın zaten eline alıp bakıcan ozaman anlıcaksın ney ile ilgili olduğunu yok bakanlar anlasın diye çok uğrasırsan bir broşüre işte ozaman vahim sonuçlar çıkabilir. iş olsun diye eleştri yazmışşın
Bu mesajdan alıntı yap

evil__boy

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2012 #8
Sol üstte kullandığınız görselin turuncu ile gri üzerinde kalması diğer görsellerdeki kullanımınıza ters düşmüş. Haricinde gayet başarılı bir çalışma olmuş emeğinize sağlık.
sana %100 katılıyorum ama malum bazen istemediğin şeyler olabiliyor GÜvenlik Firması A5 Broşür) ah müşteriler ahhh... GÜvenlik Firması A5 Broşür
Bu mesajdan alıntı yap
masumkedi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

masumkedi

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 08-10-2012 #9
eleştiri & yorum isteyen sendin evil__boy kızmamalısın ...
Bu mesajdan alıntı yap
Yasmin Yeter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasmin Yeter

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2012 #10
Elinize sağlık gayet güzel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları