Güvenlik

Logo Tasarımları - Güvenlik ...

Güvenlik
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Güvenlik

Alt 23-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sabah arıyan bi arkadaşımın arkadaşına hatrı için yaptığım ve yapacağım logoların 2 si.Daha örnek çıkaracam. Şimdilik sizin bi fikrinizi alayım dedim??

Güvenlik
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hatır işi olduğu belli oluyor
çok basit geldiler bana
Bu mesajdan alıntı yap
elifcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifcik(30)

Grafiker / Bursa

Alt 23-08-2007 #3
hımm çalışılsa güzel şeyler çıkar bence
Bu mesajdan alıntı yap
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2007 #4
Logo çalışmalarında mümkün olduğunca degrade kullanılmamasından yanayım her zaman.
Bu mesajdan alıntı yap

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 23-08-2007 #5
yok, bende aslında degrede kulalanılmamasından yanaydım ama son bi kaç yıldır bun yanlılığımı kaybetmeye başladım.Hatta dikkat ederseniz dünyaca ünlü firmalarrın logolarında bile degrede var. En bariz örneğide microsoft windows.Bu gibi örnekleri gördükçe degrede konusunda fikrim değişti.

1. logo konusunda haklısın Horus, ama 2. logo benim gerçekten hoşuma gitti.Elimden geldiği kadar sallama yapmamaya çalışcam hatır işi olsada.Logo konusunda deneyimim yok diyebilirim. yani logo işinde pek bi iddam yok.Bu yüzden mümkün olduğu kadar sallama yapmak istemiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-08-2007 #6
Hatır içinse bence bırak olduğu gibi kalsınGüvenlik

Logo çalışmalarında mümkün olduğunca degrade kullanılmamasından yanayım her zaman.
Degrade mi :S Neden? Yeri geldiğinde işe yarabilecek bir şey.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-08-2007 #7
bi kaç çalışma daha yaparsan sanırım iyi bişey yakalayabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2007 #8
Yeri geldiğinde tabiki iyi sonuçlar çıkıyo volkan ama baskı sonrasında aynı rengi ve tramını tutturmak zor. Bana kim diyebilir ki windovs'un logosunu yeniden çalışıldığını broşür ya da afişini yaparken, çalışılsada çok uğraşmalı aynısını tutturmakla haksızmıyım? Ben X firmasına logo yaptım diyelim ve irtibatı kopardık bir başka gfrafiker için o degradeli logoyu çalışmak çin işkencesi oluyo.
Bu mesajdan alıntı yap

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 23-08-2007 #9
Hatır içinse bence bırak olduğu gibi kalsınGüvenlik

demek istediğini anlamadım?

yok horus, 3 4 tane daha yapıcam. şuan düşünüyom işte..
Bu mesajdan alıntı yap

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 23-08-2007 #10
Yeri geldiğinde tabiki iyi sonuçlar çıkıyo volkan ama baskı sonrasında aynı rengi ve tramını tutturmak zor. Bana kim diyebilir ki windovs'un logosunu yeniden çalışıldığını broşür ya da afişini yaparken, çalışılsada çok uğraşmalı aynısını tutturmakla haksızmıyım? Ben X firmasına logo yaptım diyelim ve irtibatı kopardık bir başka gfrafiker için o degradeli logoyu çalışmak çin işkencesi oluyo.
tramını tutturma olayında haklısın aslında.Ama ben işin o kısmını düşünmüyorum.Zaten matbaa olayındanda anlamam, belkide ondan düşünmüyorumdur.Tek diyebileceğim degredeler bazen çok hoş duruyo, bende kullanmadan edemiyorum. x firmasından irtibatı kopartıp, başka bir grafikerin logoyu çalışması olayıda şahsen en kıl olduğum şeylerden biridir.Millet logom olsun diye logo yaptırıyor ama sahip çıkmıyor. Kime logo yapmaya çalıştıysam, hepsine logosunu datasıyla ve jpg olarak veririm ki ilerde beni bulmak zorunda kalmasınlar. Demek istediğim şey, tram konusunda hak veriyorum ama başka birisinin logoyu çalışması olayına sinir oluyor ve çalışamazlarsa çalışamasınlar diyorum.Tepkim sana değil miço yanlış anlama, tepkim logosunu başkalarına çalıştırtanlara.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
guvenlik