güzel bir afiş

Resim - güzel bir afiş Sponsorlu Bağlantılar nette gezinirken rasladığım bir afiş çalışmasını sizlerle paylaşmak istedim.. konusu görselde mevcut zaten. kısaca geçeyim ; boğaların hunharca katledilmesini engellemek ve bu geleneği kaldırmak amacıyla vücutlarını boyayarak boğaların ...

güzel bir afiş
vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

güzel bir afiş

Alt 11-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

nette gezinirken rasladığım bir afiş çalışmasını sizlerle paylaşmak istedim..
konusu görselde mevcut zaten. kısaca geçeyim ; boğaların hunharca katledilmesini engellemek ve bu geleneği kaldırmak amacıyla vücutlarını boyayarak boğaların ızdıraplar içinde ölmelerini yansıtan iyi bir görsel..
güzel bir afiş
güzel bir afiş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pınar67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pınar67(32)

Grafiker / Zonguldak

Alt 11-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hep bizim canımız kıymetli zannediyoruz bu dünyada oysaki hayvanlarında ruhu var güzel değinmişler konuya paylaşım için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
twist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

twist

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-02-2012 #3
afişteki yazılar sanırım ispanyolca .. bilakis bu tür gösteriler onlar için olmalı.. paylaşım için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 14-02-2012 #4
teşekkür ediyorum konuya mukattta bulunduğunuz için..güzel bir afiş)
Bu mesajdan alıntı yap