Güzel Bir Çalışma

Deneme Çalışmalar - Güzel Bir Çalışma Sponsorlu Bağlantılar bu resimdede gördüğümüz gibi güzel bir çalışma.bende bunun gibi birşey yapmak istiyorum.sorum şu bunun arkaplanını ve üzerinde ki harfleri nasıl alabiliriz?yardım edecek biri var mı?...

Güzel Bir Çalışma
B a T T a L isimli Üye şimdilik offline konumundadır

B a T T a L

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Güzel Bir Çalışma

Alt 15-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Güzel Bir Çalışma

bu resimdede gördüğümüz gibi güzel bir çalışma.bende bunun gibi birşey yapmak istiyorum.sorum şu bunun arkaplanını ve üzerinde ki harfleri nasıl alabiliriz?yardım edecek biri var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ÖmEr1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ÖmEr1907(23)

Öğrenci (Grafik) / Elazığ

Alt 15-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline saglık gsl olmuş
Bu mesajdan alıntı yap

B a T T a L

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 15-09-2009 #3
Yok bu resmi ben yapmadım sadece arka planı nasıl alınır onu soruyorum
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2009 #4
Arka planı alamazsınız ama yapabilirsiniz. bazı dersler falan var bunları yapabilmek için. orkadaki bulutlu zemin için dün bi paylaşım yapmıştım orda kısmen anlattım ordan bakabilirsiniz.
ateşli reklam hazırlama

yazı içinde o fontu bulabilirsin. dediğim gibi aynısını almak emeğe saygısızlık olur. ama almak yerine yapmak istersen yardımcı olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap

B a T T a L

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 15-09-2009 #5
yardımcı olursan sevinirim.ben zaten aynısını yapmak istemiyorum.sadece oradaki logo nasıl yapılır onu öğrenmek istiyorum ve o logo nun arkasından gelen ışın demetini
Bu mesajdan alıntı yap

B a T T a L

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 16-09-2009 #6
arkadaşlar yardımcı olacak birisi yok mu allah aşkına yaw:rofl::rofl::rofl::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
ofluvahdet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ofluvahdet

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 21-09-2009 #7
Arkadaki deseni Corel veya illustrator yardımıyla yapabilirsin..Diğerlerinide photoshop yardımıyla yapabilirsin... Fakat bunları iyi kullanabilmen lazım...
Bu mesajdan alıntı yap