Güzel Katil /Beautifull Murderer

Tipografi Tasarımları - Güzel Katil /Beautifull Murderer ...

yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 03-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Başlarda 3D typo olarak başlayan çalışmam sonlara doğru , manipülasyon, 3D ve tipografi karışımı birşey haline geldi...Çalışmanın tipografi olmadığını söyleyenler olabilir...Ancak özünde yatan mantıkta (katil,yazıya yönelen ağaç vs vs detayları anlatmıyorum) benim için tipografidir...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kara dul , Kral Benim ve Zehirli Sarmaşık , karması...
Yansımalar , gölge ve kurgu başarılı bir şekilde biraradalar.
Ellerine sağlık inan'cım bu sefer 3D Tipografi diyebiliriz Güzel Katil /Beautifull Murderer
Tebrik ederim
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2009 #3
tebrik ederim inan emek verilmiş bir çalışma belli ediyor kendini sadece kafama takılan nokta eller çok pürüzsüz ve renk olarak çok canlı bu çalışmada daha yıpranmış daha kirli eller kullanılabilirdi yada kırmızı değilde siyah oje gibi çünkü o kadar göz alıyorki bıçağı görmekte zorlandım gün geçtikçe çıtan çok daha yükseliyor başarılar dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 03-04-2009 #4
Kara dul , Kral Benim ve Zehirli Sarmaşık , karması...
Yansımalar , gölge ve kurgu başarılı bir şekilde biraradalar.
Ellerine sağlık inan'cım bu sefer 3D Tipografi diyebiliriz Güzel Katil /Beautifull Murderer
Tebrik ederim
Teşekkür ederim baba...Elimden geldiğince detaylandırma yaptım.Kralda benim kara dulda, zehitli sarmaşıkta...İyide ben kimin gibi bir soru sordurtuyor çalışma...Kırmızı ojeliyi merak etmemek elde değil.

tebrik ederim inan emek verilmiş bir çalışma belli ediyor kendini sadece kafama takılan nokta eller çok pürüzsüz ve renk olarak çok canlı bu çalışmada daha yıpranmış daha kirli eller kullanılabilirdi yada kırmızı değilde siyah oje gibi çünkü o kadar göz alıyorki bıçağı görmekte zorlandım gün geçtikçe çıtan çok daha yükseliyor başarılar dilerim...
Özenli yorumun için teşekkürler Volkan.Dikkat ettinmi bilmiyorum ancak bıçak üzerinde 3 adet yansıma var, biri ışık (bıçağın ucu) diğeri yosunlar bir diğeride işaret parmağın yansıması...Yani çalışmada bayağı bir detaya girdim ancak kırmızı ojelere hiç ellemek istemedim, okadar kirin ,yosunun ,taşın arasında tırnakları bile kırılmamış bir çift kırmızı ojeli el ...Kurduğum tema doğrultusunda o ellerin temiz olması gerekiyordu...Zira kadından bahsetmiyorum çünkü kadın olduğunu söylemiyorum, biz gördüğümüz kadarını yorumluyoruz,altta başka bişeyde olabilir. Güzel Katil /Beautifull Murderer

Zaman ayırdığın için tekrar teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2009 #5
Çok farklı ve çok hoş olmuş..Ciddi emek sarfetmişsin çok belli keyifle inceledim ve yazıya uzanan örümcek ağına bayıldım. Ellerine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2009 #6
Teşekkür ederim baba...Elimden geldiğince detaylandırma yaptım.Kralda benim kara dulda, zehitli sarmaşıkta...İyide ben kimin gibi bir soru sordurtuyor çalışma...Kırmızı ojeliyi merak etmemek elde değil.

Özenli yorumun için teşekkürler Volkan.Dikkat ettinmi bilmiyorum ancak bıçak üzerinde 3 adet yansıma var, biri ışık (bıçağın ucu) diğeri yosunlar bir diğeride işaret parmağın yansıması...Yani çalışmada bayağı bir detaya girdim ancak kırmızı ojelere hiç ellemek istemedim, okadar kirin ,yosunun ,taşın arasında tırnakları bile kırılmamış bir çift kırmızı ojeli el ...Kurduğum tema doğrultusunda o ellerin temiz olması gerekiyordu...Zira kadından bahsetmiyorum çünkü kadın olduğunu söylemiyorum, biz gördüğümüz kadarını yorumluyoruz,altta başka bişeyde olabilir. Güzel Katil /Beautifull Murderer

Zaman ayırdığın için tekrar teşekkür ederim.
peki ozaman kurgu senin Güzel Katil /Beautifull Murderer eserin bizde yönetmenin sunduğu filmi izleyeceğiz Güzel Katil /Beautifull Murderer ne var onun altında hı söylesene Güzel Katil /Beautifull Murderer bak merak edecek herkes kuzu görünümde bir kurtmu ?
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 03-04-2009 #7
Kurgu, renkler ve işçilik süper.Çok güzel bir çalışma olmuş İnan eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 03-04-2009 #8
Çok farklı ve çok hoş olmuş..Ciddi emek sarfetmişsin çok belli keyifle inceledim ve yazıya uzanan örümcek ağına bayıldım. Ellerine sağlık..
Teşekkür ederim sayın émmst...Örümcek ağını severek yaptım Güzel Katil /Beautifull Murderer

peki ozaman kurgu senin Güzel Katil /Beautifull Murderer eserin bizde yönetmenin sunduğu filmi izleyeceğiz Güzel Katil /Beautifull Murderer ne var onun altında hı söylesene Güzel Katil /Beautifull Murderer bak merak edecek herkes kuzu görünümde bir kurtmu ?
Aslında bunu bir seri haline getirip , taşların altındaki şeyi hep birlikte görebiliriz.Sanırım kurttan daha beter bişey var, belkide ufacık bir kızdır...Kim bilir Güzel Katil /Beautifull Murderer

Kurgu, renkler ve işçilik süper.Çok güzel bir çalışma olmuş İnan eline sağlık.
Teşekkür ederim Fatoş KESKİN Güzel Katil /Beautifull Murderer tema doğrultusunda kırmızı ojelerin sahibi konusunda bir fikriniz varsa alayım..
Bu mesajdan alıntı yap

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2009 #9
tamamdır gizem çekiciliği getirir merakla bekleyip görelim o zman Güzel Katil /Beautifull Murderer
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 03-04-2009 #10
Aslında bende Volkan gibi düşünüyorum.Eller çok pürüzsüz ve net biraz daha gizemli olabilirdi. Veya ne bileyim bir tırnağı kırılmış olabilirdi.Bir filmde görmüştüm. Bir cinayet işlenmişti.Delil olarak kadının tırnağı kırılmış ordan bulmaşlardı katili.Tabi bu benim fikrim :rofl:
Sonuçta kurgu sana ait Güzel Katil /Beautifull Murderer
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları