Güzel resimler yapmışlar. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum.

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Güzel resimler yapmışlar. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum. Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar geçen gün ben bi sayfaya bakıyordum çok güzel resimler yapmışlardı. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum bilen birisi bana yardım edebilir mi ? Resimler; ImageShack Album - 14 images...

muratkayik37 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratkayik37

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 31-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar geçen gün ben bi sayfaya bakıyordum çok güzel resimler yapmışlardı. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum Güzel resimler yapmışlar. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum. bilen birisi bana yardım edebilir mi ?

Resimler;
ImageShack Album - 14 images
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 31-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar geçen gün ben bi sayfaya bakıyordum çok güzel resimler yapmışlardı. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum Güzel resimler yapmışlar. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum. bilen birisi bana yardım edebilir mi ?

Resimler;
ImageShack Album - 14 images
bu dediğin olay manipülasyonlarla alakalı. İnternetten hazır brushler indir renklerle oynama falan yap merak etme sende yaparsın. İnternete yaz photoshop manipülasyon dersleri diye öğrenirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
kasolina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasolina

Öğrenci (Grafik) / Antalya

Alt 31-01-2013 #3
bu dediğin olay manipülasyonlarla alakalı. İnternetten hazır brushler indir renklerle oynama falan yap merak etme sende yaparsın. İnternete yaz photoshop manipülasyon dersleri diye öğrenirsin.
arkadaşıma katılıyorum brush manipülasyon tekniği vs. Güzel resimler yapmışlar. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum. araştırırsan yaparsın Güzel resimler yapmışlar. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

kasolina

Alt 31-01-2013 #4

örnek olarak yaptım hemen Güzel resimler yapmışlar. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

muratkayik37

Alt 31-01-2013 #5
Brush paketi bulamadım yardım edebilir misiniz.? Güzel resimler yapmışlar. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

muratkayik37

Alt 31-01-2013 #6
Araştırdım ama bulamadım. Güzel resimler yapmışlar. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum.
Bide brush paketi demişssiniz onuda bulamadım Güzel resimler yapmışlar. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum.
Onların yapımını anlatan videolar varmı.?
Photoshopla ilgili bildiğim hiç bir şey yok zaten daha yeni başladım sadece nasıl yapıldıklarını merak ettim.
Bu mesajdan alıntı yap
mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 31-01-2013 #7
Araştırdım ama bulamadım. Güzel resimler yapmışlar. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum.
Bide brush paketi demişssiniz onuda bulamadım Güzel resimler yapmışlar. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum.
Onların yapımını anlatan videolar varmı.?
Photoshopla ilgili bildiğim hiç bir şey yok zaten daha yeni başladım sadece nasıl yapıldıklarını merak ettim.
Free Photoshop Brushes at Brusheezy! brushları buradan indirebilirsin.

eğer ki photoshop hakkında bilgin yoksa önce bi ana kısımları ana tasarımları öğren zaten bunlarıda yaparsın sonra.
Bu mesajdan alıntı yap

muratkayik37

Alt 31-01-2013 #8
Video falan çekme imkanınız var mı? Güzel resimler yapmışlar. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

kasolina

Alt 31-01-2013 #9
Video falan çekme imkanınız var mı? Güzel resimler yapmışlar. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum.
boş vaktimde video çeker sana atarım Güzel resimler yapmışlar. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

muratkayik37

Alt 31-01-2013 #10
boş vaktimde video çeker sana atarım Güzel resimler yapmışlar. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum.
Tüm resimlerin yapılış videolarını mı çekiceksiniz? Güzel resimler yapmışlar. Ama nasıl yapıldığını bilmiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları