Güzel Sanatlar | Grafik Tasarım

Temel Tasarım İlkeleri - Güzel Sanatlar | Grafik Tasarım ...

AmonRR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AmonRR

Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Abilerim Ben Seneye Liseye Gidicem Bu Sene Karar Aldım Grafik Ve Tasarımda Yeteneklıyım Fakat Size Sorum Olucak Güzel Sanatlar Lisesinde Grafik Ve Tasarım Bölümü Varmı Kagıda Kalemle Çizmede Yeteneklı Değilim Ama Grafik Programlarında İyiyim Ve Yeteneğim Var . Ama Güzel Sanatlarda Okumak İstiyorum İstanbul İçinde Bildğiniz Lise Varmı Ve Kagıt Çizimi Yeteneğimizn Olması Gerekıyomu Kağıt Çiziminden Anlamıyorum Hiçte Güzel Sanatlar | Grafik Tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hardware isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hardware

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-02-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
grafik tasarım ve forografcılık bolumunde okuyorum lise son ogrencısıyım meslek lısesınde olmama ragmen elde cızım var guzel sanatlarda tabikide vardır ve bu bolumu pc programlarında ıyıyım dıye secme cunku pc den once elde cızmen gereklı ve bu unıye kadar boyle surucek genede bır dusun derim iyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap
mali96 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mali96

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 22-03-2014 #3
ben güzel sanatlar lisesinde okuyorum benim bildiğim kadarıyla grafik bölümü olmaz ama resim bölümü içinde grafik dersi alırsın ve evet üstteki arkadaşın dediği gibi programlarla çalışmamalısın herşey ilk çizimle başlıyo çizimini geliştirmen lazım bunun içinde kurslara gidebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap