Guzel Sanatlarda okumayi gercekten istiyorsaniz

Sonuçlanan İlanlar - Guzel Sanatlarda okumayi gercekten istiyorsaniz ...

DilekFerhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DilekFerhan

Grafiker / İstanbul

Alt 01-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi yetenek sınavlarını 15 günlük bir çalışma ile kazandım ve eğitim aldım. Gerçekten gayretli ve severek çalışacak arkadaşlara yetenek sınavına hazırlık konusunda içtenlikle yardımcı olmak isterim.

Haftada 2 gün En az 4'er, en fazla 8'er saat olmak üzere beraber çalışma yapıyorum. Haftalık ücreti 200ytl, iki kişi olursa tabiki yüksek indirime tabi. Verimlilik açısından aynı anda 2 öğrenciden fazla çalışmayalım.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sayın Dilek Ferah,
Açtıgınız forum ticari bir amaca hizmet eden bir reklam olduğu düşüncesindeyim. Dilerseniz site yöneticileri ile görüşüp bir köşeye reklam vermek daha doğru bir yöntem olur...Burada para konuşulması yanlısı değilim...

Bu arada yanlış anlaşılmıyım, bende yetenek sınavlarına giren dostlarımı destekliyorum. Hatta okul konusunda ısrar ediyorum..

DilekFerhan

Grafiker / İstanbul

Alt 01-03-2008 #3
Bu açıdan bakmak aklıma hiç gelmemişti, çünkü bu siteyi zaten tam da bu konuda yani iş ilanları konusunda arama yaparken buldum ve iş ilanları bölümüne ilan verdim, çünkü bu bir iş ilanı. Ama daha sonrasında resim bölümüne de aynı mesaji yazmıştım, yorumunuz üzerine resim bölümünden silebilirim.

DilekFerhan

Grafiker / İstanbul

Alt 01-03-2008 #4
Nasıl silebilecegimi bulamadim....

Tags
ders, guzel sanatlar, kara kalem, resim