Güzel Sanatları Kazanmak İçin

Kantin - Güzel Sanatları Kazanmak İçin ...

Alt 01-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mrb grafiker olmak için kendi çabamla bişeyler kattım kendime şuandada staj yapıorum ancak güzel sanatları kazanmak istiorum bunu için ne yapmam gerekio yada önerebiliceğiniz çizim kursu yada çizim önerileriniz var mı...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 01-07-2008 #3
kusura bakmayın az önce üye oldum...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-07-2008 #4
yakın çevrenizdeki müze gibi yerlere gidip bol bol çizim yapın...hem eskiz mahiyetinde de hemde desen olarak...elinizi iyice açmanız lazım...cansız nesneleri çizin....bana gönderebilirsiniz örneklerinizi...bende yorumlarımı size iletebilirim...çevrenizde yardımcı olabilecek bir hoca yokmu!
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-07-2008 #5
gerçekten mi yaaaaaaa valla çok sevinirim şuanda bana yardımcı olabilicek kimse yok kendim aldım bu kararı ve bana bu konuda yardımcı olabilicek ve fikir verebilicek birine çok ihtiyacım var
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-07-2008 #6
kusura bakmayın az önce üye oldum...
Kusurluk bir durum yok. Sadece daha detayli faydalanabilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
yerkul26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yerkul26

Öğrenci (Grafik) / Eskişehir

Alt 01-07-2008 #7
hoş geldin aramıza benım desen dersım vardı bu yıl fazla kontur atmıcaksın ışiğa kompozısyona dıkat edıceksın oran orantıya dıkat edıceksın.bulduğumuz herşeyi çiziyoduk biz.burusturup onume koyduğum kağıt ılk çizdiğim şeydi.yerde bulduğumuz bi dal,canlı model,vazo,kumaş cam çok çalışmıştık.çizmediğim sebze meyve kalmamıstır diyebilirim.semaver vardı cok eski hocamız onu getirmiştı mesela fınalde.ben ılk yaptığm çizimle son çizimımi karşilastırdığımda gercekten cok fark olduğunu gormustum.başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-07-2008 #8
ya teşekkür ederim verdiğin bilgiler için kazanmayı gerçekten istiyorum ama ölçü alamıorum sorun orda bunu için bi alt yapıya ihtiyacım var...
Bu mesajdan alıntı yap
yerkul26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yerkul26

Öğrenci (Grafik) / Eskişehir

Alt 01-07-2008 #10
rica ederim çizim yaptıgın kağıdı parcalara bol sadece kendın gorebılecegın sılık cızgılerle ve bu sekılde kağıdı ortalamaya calıs.bende oleydım merak etme bıraz calısınca oluyor.kendıne bı katapta alabılırsın orda resımlerlede anlatıldığı ıcın gorerek anlaman daha yararlı olur
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
güzel, icin, kazanmak, sanatları