Güzel ve kaliteli işler çıkarabileceğim bir yer arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Güzel ve kaliteli işler çıkarabileceğim bir yer arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Güzel ve kaliteli işler çıkarabileceğim bir yer arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop: İyi İllustrator : İyi İndesign : Orta İş deneyimi ve içeriği: ...

Güzel ve kaliteli işler çıkarabileceğim bir yer arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul
BayOguz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BayOguz

Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Güzel ve kaliteli işler çıkarabileceğim bir yer arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye:
Photoshop: İyi
İllustrator : İyi
İndesign : Orta

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Beykent üniversitesinden mezunum. Kendimi geliştirmek istiyorum ve geliştirirken güzel ve kaliteli işler çıkarabileceğim bir yer arıyorum.

Email ile ulaşırsanız daha hızlı dönüş yapabilirim.
Cv ve yaptığım işleri gösterebilirim.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Güzel ve kaliteli işler çıkarabileceğim bir yer arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulGüzel ve kaliteli işler çıkarabileceğim bir yer arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulGüzel ve kaliteli işler çıkarabileceğim bir yer arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulGüzel ve kaliteli işler çıkarabileceğim bir yer arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

BayOguz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BayOguz

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2015 #3
İlan güncel.