Güzellik merkezi broşür ön çalışma

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Güzellik merkezi broşür ön çalışma Sponsorlu Bağlantılar Firmaya fikir olması için hazırlık çalışmalar [IMG] Uploaded with ImageShack.us [/IMG] [IMG] Uploaded with ImageShack.us [/IMG] [IMG] Uploaded with ImageShack.us [/IMG] [IMG] Uploaded with ImageShack.us [/IMG] [IMG] Uploaded ...

denizce87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizce87

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firmaya fikir olması için hazırlık çalışmalar

[IMG]Güzellik merkezi broşür ön çalışma Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

atibin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atibin(47)

Webmaster / İstanbul

Alt 27-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1. örnek çok kötü... hemen silin bilgisayardan...

2. örnek açıkhavada bir cafenin menüsü gibi olmuş, az öncekini silerken bunuda yanına alın götürsün...

3. örnek güzellik merkezine uygun bir resim slogan koymaya bile gerek yok, bir logo ve telefon iliştirin yeter. Hatta resimi direkt müşteriye verin o bile yerleştirir logosunu.

4. örnek ilk etapta şampuan yada kuaför çağrıştırıyor, resimi çekerken tasarlayan belkide bu amaçla çekmiş resimi.

5. örnek tamam güzel bir resim bulmuşsunuz ama fontları bozuk bir slogan ile yeni tasarım yapmış gibi hissetmeyin kendinizi.

6. örnek 1 ve 2 nin yanına gidebilir.

7. örnek
Logo okunmuyoooorrr, bakan kişi güzellik merkezinden önce göz doktoruna giedecek... Güzellik merkezi broşür ön çalışma
Selülit probleminin genelde bayanların kalçasında yada bacaklarının daha çok arka tarafında olduğunu bilinir. Ve bu dertten muzdarip bayanlar bunu daha iyi bilir.
O zaman estetik bir görüntü buldum selülüt sloganı yazayım demek olmamış...

8. örnek Bknz 7. örnek yorumları.
Bu mesajdan alıntı yap
grafirenk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafirenk

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2010 #3
Keşke firmaya bu kadar çok fikir vermek yerine 1 ya da 2 tane concept çalışsaydınız daha isabetli olurdu. çok fazla alternatif hem müşterinin hemde sizin kafanızı karıştıracaktır. Çalışmalar ile ilgili şunları söyleyebilirim 1. çalışmayı kapak değilde iç sayfalarda kullanırsanız daha doğru olacaktır, kapak için ise eğer lisanslı değilse 4. image ile işi bitirebilirsiniz ama oval yazılara hiç gerek yok. Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

denizce87

Grafiker / İstanbul

Alt 28-12-2010 #4
teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap

denizce87

Grafiker / İstanbul

Alt 28-12-2010 #5
1. örnek çok kötü... hemen silin bilgisayardan...

2. örnek açıkhavada bir cafenin menüsü gibi olmuş, az öncekini silerken bunuda yanına alın götürsün...

3. örnek güzellik merkezine uygun bir resim slogan koymaya bile gerek yok, bir logo ve telefon iliştirin yeter. Hatta resimi direkt müşteriye verin o bile yerleştirir logosunu.

4. örnek ilk etapta şampuan yada kuaför çağrıştırıyor, resimi çekerken tasarlayan belkide bu amaçla çekmiş resimi.

5. örnek tamam güzel bir resim bulmuşsunuz ama fontları bozuk bir slogan ile yeni tasarım yapmış gibi hissetmeyin kendinizi.

6. örnek 1 ve 2 nin yanına gidebilir.

7. örnek
Logo okunmuyoooorrr, bakan kişi güzellik merkezinden önce göz doktoruna giedecek... Güzellik merkezi broşür ön çalışma
Selülit probleminin genelde bayanların kalçasında yada bacaklarının daha çok arka tarafında olduğunu bilinir. Ve bu dertten muzdarip bayanlar bunu daha iyi bilir.
O zaman estetik bir görüntü buldum selülüt sloganı yazayım demek olmamış...

8. örnek Bknz 7. örnek yorumları.

Bir kaç mesajınıza göz attım herkesi yerden yere vurmuşsunuz. Sizin tasarımlarınız olağan üstü olmalı. Tasarımlarınızı çok merak ediyorum. Paylaşırsanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap

atibin(47)

Webmaster / İstanbul

Alt 28-12-2010 #6
Güzellik yarışmasındaki jüri üyelerinin hepsi tescilli güzel olmak zorunda mıdır?

Her bilgisayarına resim editörü yükleyip İnternet'den bir resim bulup üstüne makinesindeki ilk bulduğu font ile bir şey yazıp ben grafiker oldum, işte bunlarda müşterime yaptığım çalışmalar diyor.

Sonra eleştriler karşısında sen ne yaptın bakalım saldırısı çok neşeli tavırlar.
Merak ettimde size grafiker ünavını kim verdi ?
Bu mesajdan alıntı yap

denizce87

Grafiker / İstanbul

Alt 28-12-2010 #7
sizin çalışmalarınızı paylaşmanızı isteme sebebim gayet iyi niyetliydi madem ki siz üstat konumunda yorumlar yapıyorsunuz demekki tasarladığınız kusursuz şaheserler mevcut bizlerle bunları paylaşın ki biz de sizi taktir edelim.
Asıl sizin bu tavrınızdan hiç birşey tasarlamadığınız sadece eleştiride bulunmaktan hoşlandığınız ortaya çıkıyor.
Grafikerlik ünvanımı mezun olduğum okul ve çalıştığım dergi ile gazeteden aldım.
Size web master ünvanını kim verdi?
Bu mesajdan alıntı yap

atibin(47)

Webmaster / İstanbul

Alt 28-12-2010 #8
sizin çalışmalarınızı paylaşmanızı isteme sebebim gayet iyi niyetliydi madem ki siz üstat konumunda yorumlar yapıyorsunuz demekki tasarladığınız kusursuz şaheserler mevcut bizlerle bunları paylaşın ki biz de sizi taktir edelim.
Asıl sizin bu tavrınızdan hiç birşey tasarlamadığınız sadece eleştiride bulunmaktan hoşlandığınız ortaya çıkıyor.
Grafikerlik ünvanımı mezun olduğum okul ve çalıştığım dergi ile gazeteden aldım.
Size web master ünvanını kim verdi?

Ünvanımı Bill Gates verdi. Güzellik merkezi broşür ön çalışma
Sizin mezun olduğunuz ? ? ? Okuldan aldığınız gibi Güzellik merkezi broşür ön çalışma
Bu mesajdan alıntı yap

denizce87

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2010 #9
Belli...............
Bu mesajdan alıntı yap