Güzellik Merkezi Tanıtım ve Kampanya Afişi

Afiş Tasarımı - Güzellik Merkezi Tanıtım ve Kampanya Afişi Sponsorlu Bağlantılar Bir güzellik merkezi için yapmış olduğum bölümlerin tanıtımı ve yeni kampanyasını içeren afiş çalışması...

serkanselamet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanselamet

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 19-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir güzellik merkezi için yapmış olduğum bölümlerin tanıtımı ve yeni kampanyasını içeren afiş çalışması

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
üstteki daha çok katlamalı el ilanı gibi duruyor ve seritlerin zıt yönlerde duruşu sadece gözü yormaya yarıyor.

Bana basit geldi açıkçası bilemiyorum belkide ben ağır - asil ve sade çalışmaları sevdiğim içindir..

Alttaki renk karmaşası içinde bu iyi birşeydir aslında ama yerinde kullanabilirsek...
Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

serkanselamet

Alt 19-04-2009 #3
evet biraz daha üzerinde çalışıyorum bazı bant şeritler geçicem akşama doğru onuda yayınlıyacağım. Fakat ben tasarımda yeniyim henüz 2 aylık bi öğrenciyim şimdilik anca bu çıkıyor Güzellik Merkezi Tanıtım ve Kampanya Afişi
Bu mesajdan alıntı yap

serkanselamet

Alt 20-04-2009 #4
Arkadaşlar afişin son hali, basıma hazır, kesim payları verilmiş haliGüzellik Merkezi Tanıtım ve Kampanya Afişi
Bu mesajdan alıntı yap
DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #5
Bir an için buna bayan gözüyle bakın...Siz böyle bir afiş görseli olan Epilasyon merkezine gidermiydiniz?Epilasyon bayanlar için riskli bir işlemdir...Ve bunun tanıtımı yapılırken de bunu o kadar iyi vurgulamalısınız ki karşınızdakine güven versin bu...Güzellik merkezileriyle çok çalıştığım için bunu çok ıyı bılıyorum.Kariyer beauty club yazıısnda perspektif hatası var...Çok fazla renk var ve bu olması gereken sadelıgı göturmus...Bu fırmanın işi kadınları güzelleştirmek..bunu düşünerek bir daha bakın ıstersenız...İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

serkanselamet

Alt 20-04-2009 #6
Evet dediklerinize katılıyorum Fakat anlatmak istediğim konu, üst bölümde verilen hizmetler, alt bölümde lazer epilasyon daki indirim.
Epilasyon tanıtımı ve firmanın kurumsal kimliğini ön plana cıkartıcak bir tasarımdan daha çok indirime yönelmek istedim. Afiş iç taraftaki panoya asılacağı için, içerdeki müşteriler görecek, dışarıda olsa dediğiniz gibi güven ve hassasiyet konularınıda ele almayı doğru bulurdum. ama degerlendirecegim ve eklentiler yapmaya çalışacagım. Teşekkür ediyorum yorumunuzdan dolayı
Bu mesajdan alıntı yap
mustmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustmaster

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 20-04-2009 #7
drn arkadaşlımızın dedikleri dogru katılıyorum çok basit kalmış bir çalışma en hangi bir çekiciliği yok
Bu mesajdan alıntı yap

serkanselamet

Alt 20-04-2009 #8
Afişte resim kullanmalımıyım sizce ?
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2009 #9
Biraz daha estetik, biraz daha sade çalışabilirsiniz sanırım. Mesala böyle bir konu için siyah gerçekten riskli, alt kısımda o kadar renkli ki... çok basit bir yere uygun gibi. biz bayanlar biraz pimpirikliyizGüzellik Merkezi Tanıtım ve Kampanya Afişi Beyaz renk ağırlıkta olsa, güzel bakımlı bir bayan olsa... Sonra ümit ediyorum logotype değildir de firma adındaki fontu, duruşu değişebilir... Çook daha sade düşünün Güzellik Merkezi Tanıtım ve Kampanya Afişi ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

serkanselamet

Alt 20-04-2009 #10
Bazı brushlar buldum onlarıda ekleyeceğim sanırım onlarla daha estetik bi görüntü olcak. Bayan koyabilirim diye düşünüyorum fakat henüz yerine karar veremedim. 3 aylık bi ögrenci olarak anca bu çıkıyor ama yorumlarınız beni farklı düşündürüyor onlarıda ekleyip bi deneyeceğim, teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları