Güzellik Salonu Broşür Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Güzellik Salonu Broşür Çalışması ...

icten_cagri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 03-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Güzellik Salonu Broşür Çalışaması Eksikliklerimi Yazmayı Esirgmeyin...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 03-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence siyah boğmuş çalışmayı, güzellik salonu için canlı renklere sahip bir tasarım olmalı bana göre. Birde fotoğraflarda insan yok, cilt bakımı yapılırken çekilmiş fotoğraflar broşüre canlılık katacaktır diye düşünüyorum.

Nacizane fikirlerim böyle
Bu mesajdan alıntı yap
DAMLADML isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DAMLADML

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 03-05-2012 #3
bence daha göze çarpan bi tasarım yapsaydın daha iyi olurdu . kötü degil ama çok bilindikk..
Bu mesajdan alıntı yap

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 03-09-2012 #4
bence daha göze çarpan bi tasarım yapsaydın daha iyi olurdu . kötü degil ama çok bilindikk..
haklısın aslında
Bu mesajdan alıntı yap
design_tolga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

design_tolga(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-09-2012 #5
bencede pembe rengide çıkar 100 grafikerin 99 u pembe kullanacak ve yazı tipi bul farklı bir kullanılmayan bir yazı tipi kullan irili ufaklı bold u itilaci çeşitleri olan bi yazı tipi bul
Bu mesajdan alıntı yap
ziyade isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ziyade

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2012 #6
Drop shadowlar bevel embosslar bu şekilde yazılarda pek hoş durmuyor diye düşünüyorum. Çalışmanın biraz daha derli toplu olması gerekiyor gibi..
Bu mesajdan alıntı yap
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 09-09-2012 #7
bu mu daha güzel senin ki mi desem ?

Bu mesajdan alıntı yap

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 14-09-2012 #8
bu mu daha güzel senin ki mi desem ?

Bana göre benimki kardeş, bunda anlatılmak istenen şey farklı benmkindeki farklı...
Bu mesajdan alıntı yap
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 14-09-2012 #9
verdiğin cevaba şaşırmadım zaten konu aynı anlatılmak istenen şey farklı nasıl oluyorsa artık, bayanlara yönelik böle bir sektörde siyah renk kullanlsın ilk kez görüyorum zaten artık şaşırmıyorum da herkes tasarımcı olmaya kalkarsa olacak olan zaten budur
Bu mesajdan alıntı yap

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 14-09-2012 #10
verdiğin cevaba şaşırmadım zaten konu aynı anlatılmak istenen şey farklı nasıl oluyorsa artık, bayanlara yönelik böle bir sektörde siyah renk kullanlsın ilk kez görüyorum zaten artık şaşırmıyorum da herkes tasarımcı olmaya kalkarsa olacak olan zaten budur
neden kadnlara siyah renk yasakmı kılındı, kadınlar siyah renkten muaf edildi, hiç siyahla işleri olamazmı sen çok iyi tasarımcısın sanki de knuşuyosun boş boş işine baksana kardeş, ben böle yaptım müşteri beğendi seni bağlamaz yani gerisi, ve sen önce bnm yoruma bi cvp ver çok merak ediyorum ne yazıcağını, o syah baskıya göndermeden önce şöle böle, bide ayrı konu açmışsın ya baskı hali böle diye sen önce forum kullanmayı öğren dayııı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları