Güzellik Salonu Reklam Çalışması

Deneme Çalışmalar - Güzellik Salonu Reklam Çalışması ...

SenAndreaS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SenAndreaS

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 30-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

eleştirilerinizi bekliyorum
çok çok acemiyim Güzellik Salonu Reklam Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MagiC_She58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MagiC_She58(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 30-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Başlangıc olarak yine iyi bence..ümidini kırma.Güzellik Salonu Reklam Çalışması kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 30-11-2009 #3
Çalışmalarda mümkün olduğunca aynı fotoğrafı iki defa kullanmayın.Logo sanırım hayali ve sizin tasarımınız.Logo konusunda detaylı araştırma yapmanızı ve bu sektöre ait logoları incelemenizi tavsiye ederim.Güzellik Salonu yazı karekteri çok sönük duruyor.Çalışma her ne kadar deneme olsa da sonuçta Güzellik Salonu için yapılması düşünülmüş,dolayısıyla kullanacağınız yazı karekterleri de o doğrultuda estetik olmalı.Hiçbir olumsuz yorum sizin şevkinizi kırmasın.Olumlu veya olumsuz her yorumdan bir hisse kapmaya çalışın.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 30-11-2009 #4
2 fotoğraf kullanmamış arkadaş. Sanırım Gölge izlenimini yaratmış, uzak bir gölge olmuş, değişik olmuşGüzellik Salonu Reklam Çalışması Acemi olduğun belli zaten, kızın decupesi kötü. Font seçimleri yanlış. Guzellik değil, Güzellik olmalı.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 30-11-2009 #5
2 fotoğraf kullanmamış arkadaş. Sanırım Gölge izlenimini yaratmış, uzak bir gölge olmuş, değişik olmuşGüzellik Salonu Reklam Çalışması Acemi olduğun belli zaten, kızın decupesi kötü. Font seçimleri yanlış. Guzellik değil, Güzellik olmalı.
Ben yansıma olduğunu düşünmedim.Eğer o niyetle yapılmış ise daha büyük bir hataya sebep olmuş.Çünkü o profilden bakan bir fotoğrafın yansıması öyle olmaz.
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 30-11-2009 #6
Ben yansıma olduğunu düşünmedim.Eğer o niyetle yapılmış ise daha büyük bir hataya sebep olmuş.Çünkü o profilden bakan bir fotoğrafın yansıması öyle olmaz.
İşte dedim ya değişik olmuş Güzellik Salonu Reklam Çalışması Bırakalım canıııııımGüzellik Salonu Reklam Çalışması hayal gücüne müdahale etmeyelim aaaaa!:tongueout:
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 30-11-2009 #7
Bence fena da olmamış hani. Son derece sade ve bana göre en güzel tarafı burası. Bazı hatalar da yok değil ama başlangıç için bence çok çok güzel. Photoshop kullanıyorsun sanırım veya öyle tahmin ediyorum. Başlangıcı Corel' den yapmak bence en iyisi ama yine de sen bilirsin.

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

SenAndreaS

Alt 30-11-2009 #8
yorumlarınız için çok sağolun
hepsini dikkate alıcam
bu arada hayır photoshop kullanmıyorum aslında basit olan photofiltre'yi kullanıyorum
en yakın zamanda cs2'yi yüklemeye çalışıcam ama
gerçekten sağolun Güzellik Salonu Reklam Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
MagiC_She58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MagiC_She58(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 01-12-2009 #9
cs3 veya cs4 ü tavsiye ederim..Güzellik Salonu Reklam Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

SenAndreaS