Güzellik Salonu

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - Güzellik Salonu Sponsorlu Bağlantılar Güzellik salonu için birkaç germe branda çalışması. Önerilerinizi ve düşünclerinizi bekliyorum....

Güzellik Salonu
safakkahya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

safakkahya

Webmaster / İzmir

Güzellik Salonu

Alt 09-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Güzellik salonu için birkaç germe branda çalışması. Önerilerinizi ve düşünclerinizi bekliyorum.

Güzellik Salonu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 10-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
En sağdaki mavi su damlacığı bölümünü bugunlerde herkes kullanıyor.Genelde kuraklık çalışmalarında görüyorum. Güzellik Salonu Ben ortadakini beğendim arkadaşım.Eline sağlık...Biraz daha farklı birşeyler çıkartılabilirdi ama genel olarak güzel çalışma.
Bu mesajdan alıntı yap
eraksa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eraksa(36)

Grafiker / İzmir

Alt 11-06-2009 #3
ben 2. olanı beğendim ama alt yazılardaki font çok itici arial kullanmayın bence daha estetik bişeyler olabilir nede olsa güzellik salonu için.başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
safakkahya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

safakkahya

Webmaster / İzmir

Alt 11-06-2009 #4
Önerileriniz için teşekkürler. Tavsiyelerinizi dikkate alacağım.
Bu mesajdan alıntı yap
kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 11-06-2009 #5
ben olsam en soldaki derdim
eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
apoline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

apoline

Grafiker / Kayseri

Alt 09-06-2011 #6
eline sağlık güzel olmuş bende şu anda bir güzellik salonu çalısması yapıyorum ordaki bayan resmi hoşuma gitti çözünürlüğü yüksek bir şekilde paylaşabilirmisin? Ya da vektörel cdr olarak
Bu mesajdan alıntı yap
Tuncay78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tuncay78

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 27-06-2011 #7
çalışma bence çok güzel lakin vinil germe tabelalar malisef bi süre sonra canlılıgını kaybediyor.uv baskı tercih etmelisin
Bu mesajdan alıntı yap