H1N1 logo tasarımı (ilk tasarım)

Logo Tasarımları - H1N1 logo tasarımı (ilk tasarım) ...

seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 20-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bulutxxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bulutxxx

Webmaster / İstanbul

Alt 21-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1 güzel ama biraz basit kaçmış gibime geldi 2.ye gelinirse güzel biraz daha farklı bir şey yapabilirsin şöyle birşey söyleyeyim sarı kısma 4lük veyahutta 6lık bir add noise uygula ufak şeyler güzel sonuçlar verir tabi bu benim düşüncem genellikle siyah bir arka plan kullanılan tasarımlarda ben add noise uygularım daha şık gözükürler çünkü.
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 21-07-2011 #3
1 güzel ama biraz basit kaçmış gibime geldi 2.ye gelinirse güzel biraz daha farklı bir şey yapabilirsin şöyle birşey söyleyeyim sarı kısma 4lük veyahutta 6lık bir add noise uygula ufak şeyler güzel sonuçlar verir tabi bu benim düşüncem genellikle siyah bir arka plan kullanılan tasarımlarda ben add noise uygularım daha şık gözükürler çünkü.
bulutxxx "noise" logo tasarımında daha doğrusu vektörel tasarımda kullanılmayan bir efekttir. bir webmaster olarak sizin kullanmanız (web sitelerinde) sıkıntı çıkarmayacaktır elbet ama bu gibi tasarımlar vektörel olmalıdır.

logolara gelince h1n1 eskidi artık.
çalışmalarında uğraş verdiğini düşünüyorum ama güncel tasarımlar yapman daha dikkat çekici olacaktır.(tabi bu logoyu o zamanlar yapmadıysan)

eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

seventh

Alt 21-07-2011 #4
yorumunuz ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederim dikkate alırım
Bu mesajdan alıntı yap

seventh

Alt 21-07-2011 #5
bulutxxx "noise" logo tasarımında daha doğrusu vektörel tasarımda kullanılmayan bir efekttir. bir webmaster olarak sizin kullanmanız (web sitelerinde) sıkıntı çıkarmayacaktır elbet ama bu gibi tasarımlar vektörel olmalıdır.

logolara gelince h1n1 eskidi artık.
çalışmalarında uğraş verdiğini düşünüyorum ama güncel tasarımlar yapman daha dikkat çekici olacaktır.(tabi bu logoyu o zamanlar yapmadıysan)

eline sağlık
yorumunuz ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederim evet H1N1 eskidi farkındayım ama ben bu logoları o dönemde yaptım siteye yeni bir zamanda katıldığım için paylaşmam yeni oldu tekrar teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap