Haber altbar çalışması

After Effects - Haber altbar çalışması ...

Haber altbar çalışması
firex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firex

Arı Üye

Eğitimci / İstanbul

Haber altbar çalışması

Alt 07-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar çalışmam net gözükmüyor burada ama çalışmam beğenildi. Biliyorsunuz müşteriyi çözmek önemli neyle memnun etmen önemli sence başarılı olmasa da ona göre başarılıysa bu yeterlidir. ( Bu düşünce işveren anayasasında var Haber altbar çalışması )

Sade bir çalışma oldu.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hsyngngr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsyngngr

Grafiker / Ankara

Alt 07-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
biraz NTV deki bantlara benziyor ama emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
firex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firex

Arı Üye

Eğitimci / İstanbul

Alt 07-04-2011 #3
biraz NTV deki bantlara benziyor ama emeğine sağlık
İsteyen kanalın yayın kalitesi iyi değil ama müşteri nt v deki gibi olsun diyor ışıklar saçsın... Dedimki: Yayın kaliteli olmadığından (uydudan kullanılan bant geniş oladığından) yüksek çözünürlüklü ve ışık efektli bir çalışma sizin işinize yaramaz.
Ama illede ntv gibi, cam gibi olsun istedi ben de isteğine uygun ama kendileri için daha uygun bir çalışma yaptım.
Bu mesajdan alıntı yap