Haber bot'u - Diyarbakır

Freelancer Çalışan Arayanlar - Haber bot'u - Diyarbakır ...

Haber bot'u - Diyarbakır
forum0001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

forum0001

Webmaster / Adana

Haber bot'u - Diyarbakır

Alt 19-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Haber bot'u

Aranan Şehir: Diyarbakır

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar vergisigorta.com isimli web sitem var. Bunu hergün güncellemem gerekiyor. Bunun için bana HABER BOT'u yazacak veya Diyarbakırda ikamet eden ve siteyi hergün güncelleyecek birine ihtiyacım var.
Haber bot'u yazacak arkadaşların ciddi anlamda bu işin uzmanı olmaları ve referans vermeleri büyük önem arzetmektedir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Haber bot'u - DiyarbakırHaber bot'u - DiyarbakırHaber bot'u - DiyarbakırHaber bot'u - Diyarbakır

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap