Haber Sitesi Tasarımı Hk. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Haber Sitesi Tasarımı Hk. - İstanbul ...

ufuk333 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufuk333

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Haber Sitesi Tasarımı Hk.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: PHP

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Hayırlı Günler diliyorum Arkadaşlar,

İstanbulda ikamet ediyorum bir arkadaşımla beraber haber sitesi kurma kararı aldık.
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Php ve Mysql bilen Haber sitesi tasarımında temiz kod ile sıfırdan haber sitesi yazacak, admin paneli gelişmiş ve isteklerin tümüne cevap verebilecek haber sitesi tasarımcısı arkadaş arıyoruz.

Uçuk kaçık rakamlar teklif etmeyecek arkadaşlar lütfen aşağıdaki E-posta adresinden ulaşmanızı rica ediyorum.

İstanbul olmasındaki neden yüzyüze görüşüp istek beklentilerimizi ifade etmek istiyoruz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Haber Sitesi Tasarımı Hk. - İstanbul - Haber Sitesi Tasarımı Hk. - İstanbul ya da Haber Sitesi Tasarımı Hk. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Haber Sitesi Tasarımı Hk. - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Haber Sitesi Tasarımı Hk. - İstanbul | Haber Sitesi Tasarımı Hk. - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..