hacca giden kişiler için yaptırılan bir çalışmam.

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - hacca giden kişiler için yaptırılan bir çalışmam. Sponsorlu Bağlantılar hacıya giden kişiler için turizm firmasının yaptırdığı bir çalışma var herkesin resimlerinin yer alacağı bi taslak oluşturdum ama sizinde fikirlerinizi almak istedim daha farklı birşeyler çıkarmı diye... teşekkürler ...

Alt 24-09-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

hacıya giden kişiler için turizm firmasının yaptırdığı bir çalışma var herkesin resimlerinin yer alacağı bi taslak oluşturdum ama sizinde fikirlerinizi almak istedim daha farklı birşeyler çıkarmı diye... teşekkürler şimdiden...hacca giden kişiler için yaptırılan bir çalışmam.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 24-09-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sade çok basit daha değişik bişi yapabilirdin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 24-09-2007 #3
sade çok basit daha değişik bişi yapabilirdin
Basit Olduğunun farkındayım... bu yüzden fikirlerinizi almak istedim...
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 24-09-2007 #4
lütfen ve lütfen başlıkları bu şekilde açmayınız.
işin adını yaznınız başlık olarak.

yoruma gelince kalan büyük boşluklar doldurulmalı gibi duruyor. mesela dini vektörlerler... abartmadantabi... olabilir mi?
Bu mesajdan alıntı yap
mavitayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavitayfa

Grafiker / Tekirdağ

Alt 24-09-2007 #5
"Hacca giden" diyecektin heralde koserimhacca giden kişiler için yaptırılan bir çalışmam. yeşil ve siyah renkleri burada pek uyumlu olmamış bence....
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 24-09-2007 #6
lütfen ve lütfen başlıkları bu şekilde açmayınız.
işin adını yaznınız başlık olarak.

yoruma gelince kalan büyük boşluklar doldurulmalı gibi duruyor. mesela dini vektörlerler... abartmadantabi... olabilir mi?
Haklısın Ama İşe Bi isim koyamadım =)
Bu mesajdan alıntı yap
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 24-09-2007 #7
zemine silme olarak kabe fotoğrafı yerleştirilebilir ama lens vererek tabii... (o zaman kabe fotolarını değiştirebilirsin bir tanesini... iki yerde osmanlı turizmi vurgulamaya gerek yok aynı yerde hemde. oraya sadece 2007 bolu hacıları desende olur. ama biraz daha büyük ve tek satırda. hacca giden kişiler için yaptırılan bir çalışmam. kolay gelsin benden bu kadar...
Bu mesajdan alıntı yap
N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 24-09-2007 #8
bu tür çalışmada gösterişe kaçman pek doğru olmaz, bence de senin oluşturduğun bu formatta veya benzeri bir şekilde çalışma yapman ve sadelik düzeninden dışarı çıkmaman daha mantıklı olur. Tabii renk ve font konusunda düzenleme yapabilirsin. Üst kısma resimlerin geleceği kareleri alıp, alt kesime güzel bir tasarım yapabilirsin. Bunu ister kolaj tarzında, ister internette muhakkak rastlamış olabileceğin İslami wallaper tarzı yapabilirsin. Veyahut orta kesimi İslami fotolarla düzenleyim bunların etrafına resim kareleri ile doldurabilirsin. Aslında bu konuda birçok fikir üretebilirsin. Lakin benim tavsiyem bu çalışmada sadelik sınırını aşmamandır, işbu çalışma fazla görselliği kaldıramaz.
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 25-09-2007 #9
koserim özelden gönderdi onun adına yorumlar dikkate alınarak düzenlediği son tasarını yayınlıyorum...

Bu mesajdan alıntı yap
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2007 #10
ilkinden daha iyi ama bunda da bişeyler eksik. üst tarafı çok boğmuşsun alt tarafta bu kadar boşluk varken bütün herşeyi yukarıya alma. üstte sadece osmanlı turizm bolu hacı adayları veya türsab logosu kalabilir... ama firma logosunu ve iletişim bilgilerini aşağıya al derim ben. oraya yani altabeyaz bir alan aç çözürlüğünü düşür (böylelikle fotoğrafıda yememiş olursun) üzerine tel vs yaz hacca giden kişiler için yaptırılan bir çalışmam. unutmadan kazım çetin sanırım o en üstte solda onunda biraz magentasını düşür oyna biraz adam yanıyoo hacca giden kişiler için yaptırılan bir çalışmam.)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
hacca, giden, ki351iler, i231in, yapt305r305lan, bir, 231al305351mam