Hacı Bektaşı Veli Derneği

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Hacı Bektaşı Veli Derneği Sponsorlu Bağlantılar ya amacım çalışmayı göstermek deil amacım arka kapaktaki ışığın neden patladığını çözmeme yardımcı olmamız bilgisi olan? RGB yaptım düseldi :P kenar boşlukları biraz arttırmalıyım değilmi böyle çok sıkışık ...

sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 28-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ya amacım çalışmayı göstermek deil amacım arka kapaktaki ışığın neden patladığını çözmeme yardımcı olmamız bilgisi olan? RGB yaptım düseldi :P kenar boşlukları biraz arttırmalıyım değilmi böyle çok sıkışık snki? bana ÖLe geldi bilmiorm siz ne düşünürsnz

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

macscream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macscream(31)

Grafiker / Ankara

Alt 28-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşım yazdığınız yazıyı okudum bişey anlamadım Hacı Bektaşı Veli Derneği bende çalışmalarla ilgili yorumumu yapayım.

Öncelikle çalışmalar bence başarılı renk ve font seçiminiz uyumlu olmuş, fakat mizampaj olarak pek hoş durmuyor. kesim payını biraz daha fazal bırakırsanız çok daha güzel olabilir. Emeğinize sağlık.. ben beğendim
Bu mesajdan alıntı yap

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 28-01-2009 #3
Arkadaşım yazdığınız yazıyı okudum bişey anlamadım Hacı Bektaşı Veli Derneği bende çalışmalarla ilgili yorumumu yapayım.

Öncelikle çalışmalar bence başarılı renk ve font seçiminiz uyumlu olmuş, fakat mizampaj olarak pek hoş durmuyor. kesim payını biraz daha fazal bırakırsanız çok daha güzel olabilir. Emeğinize sağlık.. ben beğendim
tşk.LEr
yukarıdaki yazıyı anlamadınmı Hacı Bektaşı Veli Derneği ya fotoyu cmyk modunda Jpeg yapmıştım arka kapaktaki ışık patlamıştı yani zemine dönüşmüştü. RGB yapmayı unutmuştm hepsi o kenar boşlukları derkende iç sayfada sayfa kenarlarına boş paylar eklemelimiyim diye sormuştum hepsi b u :P
Bu mesajdan alıntı yap
senem sevtap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senem sevtap

Grafiker / Ankara

Alt 28-01-2009 #4

Bende pek bir şey anlamadım yazdıklarından yalnız başlık biraz daha büyük olabilirdi bence onun dışında hoş sade bir tasarım olmuş
Bu mesajdan alıntı yap

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 28-01-2009 #5
Bende pek bir şey anlamadım yazdıklarından yalnız başlık biraz daha büyük olabilirdi bence onun dışında hoş sade bir tasarım olmuş
Tşk.LEr
kimse beni anlamıyor intihar etcem şimcik Hacı Bektaşı Veli Derneği
Bu mesajdan alıntı yap
macscream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macscream(31)

Grafiker / Ankara

Alt 28-01-2009 #6
Tşk.LEr
kimse beni anlamıyor intihar etcem şimcik Hacı Bektaşı Veli Derneği
Daha kötüsüde var Hacı Bektaşı Veli Derneği :rofl: Yaptığın açıklamayıda anlamadım ben neyseki çalışmalar bişeyler ifade ediyorda durumu kurtarmışsın :angel:
Bu mesajdan alıntı yap

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 28-01-2009 #7
1-2-3-4-5-6-7-8-9-10
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-01-2009 #8
Hacı Bektaş-ı Veli olması gerekmiyormuydu?

Oysa siz: Hacı Bektas Veli yazmışsınız?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 28-01-2009 #9
1-2-3-4-5-6-7-8-9-10
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2009 #10
bak ya, küstah Hacı Bektaşı Veli Derneği insan kendine cümleler kurduğunda nedense onları kimse anlamaz bu nedenle güzel konuşmak her kesime hitap edebilmek ayrı bi sanattır
misal ben şiirlerim bile var bi ara graficafeye atarım Hacı Bektaşı Veli Derneği
Hiç hoş bir üslup değil bu bence.....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bektas, bektasi, dernegi, haci, veli