Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm

Graficafe - Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar... Böyle bir konu yok bildiğim kadarıyla Epey eğlenceli olacağını düşünüyorum ilk ben başlıyorum işte bebeklik fotolarım yaklaşık 9 aylık civarındayım Doğum ve isim hikayemi daha önce anlatmıştım ...

Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar...

Böyle bir konu yok bildiğim kadarıyla
Epey eğlenceli olacağını düşünüyorum Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm
ilk ben başlıyorum işte bebeklik fotolarım yaklaşık 9 aylık civarındayım Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm
Doğum ve isim hikayemi daha önce anlatmıştım hatırlarsınız o yüzden çok ayrıntıya girmeyeceğim Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm
Fotoda da göründüğü gibi benim tuhaf alışkanlığım parmak emmekti :giggle: Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm

Peki ya sizin ki neydi?
Hadi oynayalım :mutluluk:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

firatakelma23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firatakelma23

Grafiker / Muğla

Alt 17-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
işte bu benım 2 yaşındayken cekılen fotograflarım :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-11-2009 #3
Hani ama görünmüyor ki?
Bu mesajdan alıntı yap

firatakelma23

Grafiker / Muğla

Alt 17-11-2009 #4
Bu mesajdan alıntı yap

firatakelma23

Grafiker / Muğla

Alt 17-11-2009 #5
Hani ama görünmüyor ki?
şimdi duzeltım bak Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-11-2009 #6
Hahayyyyy :mutluluk: :giggle: Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm
Peki ya yaramazlıkların yada tuhaf huyların yok mu? Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 17-11-2009 #7
Buda sanırım Nasıl bir çocuktunuz? bu başlığın fotoğraflı versiyonu Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-11-2009 #8
Buda sanırım Nasıl bir çocuktunuz? bu başlığın fotoğraflı versiyonu Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm
Yok yok yok Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm
Aynı değil hiç aynı değil hemde Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm
Bu mesajdan alıntı yap

firatakelma23

Grafiker / Muğla

Alt 17-11-2009 #9
Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm bu fotgrafı cekınce uyu demışler uyumamışım ılla demışım bır fotografımı cekın sonra uyuyacam ordan cekmışler :smile::smile:
bu fotografta sunnet oluna cektırmıştık ortadakı benım sunnetten once babam eşşege bındırdı duşmuştum ondan yuzum yara oldu Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm))
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-11-2009 #10
eşekten mi düştün Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm
Ya süper yaa süper ne hikayeler vardır kimbilir başka Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm
Ya benim çok fazla yok hepsi annemlerin evinde kaldı Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm

BUarada neden bukadar meraklıymışsın foto çektirmeye? :giggle:

Sende benim gibi çalışan anne çocuğuydun?Kreş sanırım orası Hadi bebeklik-çocukluk fotolarımızı ekleyelim;yaramazlıklarımızı&huylarımızı anlatalm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları