Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan

Müzik Videoları - Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Sponsorlu Bağlantılar Yazdan kalma... :rolleyes:...

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yazdan kalma... :rolleyes:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 07-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yavaş yavaş havaya sokuyorsun bizi Rabia, teşekkürler. Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 07-04-2012 #3
bence evlenmeliyizzzzzzz Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan hemde hemen Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-04-2012 #4
Yavaş yavaş havaya sokuyorsun bizi [COLOR="Red"]Rabia[/COLOR], teşekkürler. Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan
Ne demek [COLOR="Red"]Mehmet[/COLOR] Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Biz seni yaza hazırlıyoruz dostum Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Dostlar bugünler içindir Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan

Şarkı için teşekkür ederim canım ama ben hiç bu şarkıları sevmiyorum o ayrı Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan
Burda tarzımız uyuşmadı başka sefere Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan :kiss1::kiss1:
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-04-2012 #5
Yavaş yavaş havaya sokuyorsun bizi [COLOR="Red"]Rabia[/COLOR], teşekkürler. Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan
Çok lak lak yapmaktan, millette sataşmaktan, laf geçirmekten kırmızı bültenle aranıyorum sanırım Hadise > Evlenmeliyiz / Deli OğlanDHadise > Evlenmeliyiz / Deli OğlanD

Güneş kremlerinizi hazırlayın şafak vakti talim yapıciz Hadise > Evlenmeliyiz / Deli OğlanDHadise > Evlenmeliyiz / Deli OğlanD

bence evlenmeliyizzzzzzz Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan hemde hemen Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan
Amin amin de karı dırdırı çekmek için bu kadar bayılanı da görmemiştim hani Hadise > Evlenmeliyiz / Deli OğlanD
Hatırlattığın iyi oldu Hadise > Evlenmeliyiz / Deli OğlanD

Ne demek [COLOR="Red"]Mehmet[/COLOR] Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Biz seni yaza hazırlıyoruz dostum Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Dostlar bugünler içindir Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan

Şarkı için teşekkür ederim canım ama ben hiç bu şarkıları sevmiyorum o ayrı Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan
Burda tarzımız uyuşmadı başka sefere Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan :kiss1::kiss1::kiss1:
Hahahaha altına cızık unutmuşsun fıstığım üşümesin sora Hadise > Evlenmeliyiz / Deli OğlanDHadise > Evlenmeliyiz / Deli OğlanD

Vallaha önemli olan gönüllerin bir olması yavrucum hiç önemli değil...
Hem tarz dediğin ne dir ki Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan1:Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan1:Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan1:
Bi duruşa bakar Hadise > Evlenmeliyiz / Deli OğlanDHadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan

Seviyorum seni :kiss1::kiss1::kiss1:
Bu mesajdan alıntı yap

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-04-2012 #6
Hahahaha altına cızık unutmuşsun fıstığım üşümesin sora Hadise > Evlenmeliyiz / Deli OğlanDHadise > Evlenmeliyiz / Deli OğlanD

Vallaha önemli olan gönüllerin bir olması yavrucum hiç önemli değil...
Hem tarz dediğin ne dir ki Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan1:Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan1:Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan1:
Bi duruşa bakar Hadise > Evlenmeliyiz / Deli OğlanDHadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan

Seviyorum seni :kiss1::kiss1::kiss1:
Çok haklısın bebeğim :kiss1::kiss1: Arada bir tarz konusunda ufak tefek anlaşmazlıklar olsada gönlümüz bir buda yeterde artar bile :angel::angel:

Bir duruşuma bakarsa, o zaman durdum sende bak Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan

Bende seni seviyorum canım :kiss1::kiss1:
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-04-2012 #7
Çok haklısın bebeğim :kiss1::kiss1: Arada bir tarz konusunda ufak tefek anlaşmazlıklar olsada gönlümüz bir buda yeterde artar bile :angel::angel:

Bir duruşuma bakarsa, o zaman durdum sende bak Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan

Bende seni seviyorum canım :kiss1::kiss1:
Hahahaha duruşuna gurban olduğuuuuuuuuuuuuum :kiss1::kiss1::kiss1:

Bknz. Köylü ağzıyla söyledim farzet, şöyle çiğerden, hatta diyaframdan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli OğlanDHadise > Evlenmeliyiz / Deli OğlanDHadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan
Bu mesajdan alıntı yap

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-04-2012 #8
Hahahaha duruşuna gurban olduğuuuuuuuuuuuuum :kiss1::kiss1::kiss1:

Bknz. Köylü ağzıyla söyledim farzet, şöyle çiğerden, hatta diyaframdan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli OğlanDHadise > Evlenmeliyiz / Deli OğlanDHadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan
Tahmin edebiliyorum nasıl dediğini Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Zira çok güzel söylüyorsun :kiss1::kiss1:
Neyse çok coşabilirim bu konuşmadan sonra öhümmm ben aile terbiyesi görmüş biriyim litfen seviyeli olalım Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan

P.S: I love you. Havalı olsun bu kez Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-04-2012 #9
Tahmin edebiliyorum nasıl dediğini Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Zira çok güzel söylüyorsun :kiss1::kiss1:
Neyse çok coşabilirim bu konuşmadan sonra öhümmm ben aile terbiyesi görmüş biriyim litfen seviyeli olalım Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan

P.S: I love you. Havalı olsun bu kez Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan
Hahaha yeri geldiğinde terbiyemizi de takınırız elbet daha bir alımlı oluyor biliyonmu Hadise > Evlenmeliyiz / Deli OğlanDHadise > Evlenmeliyiz / Deli OğlanDHadise > Evlenmeliyiz / Deli OğlanD

P.S I love you bayılırım o filme Hadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan ikincisi çıkarsa gidelim beraber Hadise > Evlenmeliyiz / Deli OğlanDHadise > Evlenmeliyiz / Deli OğlanDHadise > Evlenmeliyiz / Deli Oğlan
Bu mesajdan alıntı yap