hafriyat logosuna yardım lütfen

Logo Tasarımları - hafriyat logosuna yardım lütfen Sponsorlu Bağlantılar hafriyat firmasına loga yapmaya çalıştım ama yeni başladığım için sizlerin yardımlarını bekliyorum:sweating:...

ozkanyildiz24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanyildiz24

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

hafriyat logosuna yardım lütfenhafriyat firmasına loga yapmaya çalıştım ama yeni başladığım için sizlerin yardımlarını bekliyorum:sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 11-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
logo fena değil eline sağlık ne gibi yardım istiyorsun daha açık yazarsan belki yardımcı olabiliriz
Bu mesajdan alıntı yap

ozkanyildiz24

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-07-2009 #3
logo fena değil eline sağlık ne gibi yardım istiyorsun daha açık yazarsan belki yardımcı olabiliriz
biraz daha görsel hafriyatcıya uyabilecek ne bileyim bu konularda acemiyim bir kaç örnek verebilirmisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
pelinns isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pelinns

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 11-07-2009 #4
sol üst köşe varya, h'nin o papucu düzya hani ç'nin de düz olsa daha hoç olabilir hafriyat logosuna yardım lütfen inş anlamışındır.
Bu mesajdan alıntı yap
pelinns isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pelinns

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 11-07-2009 #5
sol üst taraf eşittir işaretı gıbı olcak yani
Bu mesajdan alıntı yap

ozkanyildiz24

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-07-2009 #6
yokmu yardımcı olacak
Bu mesajdan alıntı yap

ozkanyildiz24

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-07-2009 #7
bu şekildemi demek istediniz
Bu mesajdan alıntı yap
krmksz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krmksz

Grafiker / Konya

Alt 11-07-2009 #8
harfiyat değilmi ?? doğrusu
Bu mesajdan alıntı yap
çizgı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

çizgı(34)

Webmaster / İstanbul

Alt 14-07-2009 #9
dogrusu yazılıs olarak hafrıyat dır ve logona baktıgımda hafrıyat kazı toprak fırmasından daha cok ıslamı bır fırma logo gıbı duruyor sankı hılal varmıs gıbı sankı ıslamı bır logo fırması gıbı duruyor ben logoyu yapsaydım hafrıyatla alakalı kepcelı bır sey koyardım dozer falan ve yazıyı ona uygun karakterde ve yerde yazardım bıraz sade ve cıddı bır yazı karaterı ve koyu sarı ve sıyah renklerını kullanırdım saygılar kolay gelsın...
Bu mesajdan alıntı yap

ozkanyildiz24

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-07-2009 #10
dogrusu yazılıs olarak hafrıyat dır ve logona baktıgımda hafrıyat kazı toprak fırmasından daha cok ıslamı bır fırma logo gıbı duruyor sankı hılal varmıs gıbı sankı ıslamı bır logo fırması gıbı duruyor ben logoyu yapsaydım hafrıyatla alakalı kepcelı bır sey koyardım dozer falan ve yazıyı ona uygun karakterde ve yerde yazardım bıraz sade ve cıddı bır yazı karaterı ve koyu sarı ve sıyah renklerını kullanırdım saygılar kolay gelsın...
ilgi ve alakan için teşekkürler denemeye çalışıcağım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları