Haftalık A3 Çift Yön, Tek Renk Baskı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Haftalık A3 Çift Yön, Tek Renk Baskı - Türkiye Geneli ...

adt1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adt1

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 20-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Haftalık A3 Çift Yön, Tek Renk Baskı

İşin teslim alınacağı şehir: Kütahya

Maliyet: Her hafta çıkacak olan tek yaprak, çift yönlü gazete.

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 1 Gün

İşle ilgili açıklama: -Haftalık 1000 adet
-A3 Boyutlarında
-Çift yönlü
-Tek renk
-Tek kırım

Teksir kağıdı renginde olmasını istiyorum ancak bu konuda pek fikrim yok. Nostaljik bir görüntü yakalamaya çalışıyorum.
Kraft kağıda baskı olabilir, sarı veya saman rengi başka bir kağıda da basılabilir veya gazete kağıdına basılıp arka plan sarı'da yapılabilir.
Tekliflerinizi bekliyorum

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Haftalık A3 Çift Yön, Tek Renk Baskı - Türkiye GeneliHaftalık A3 Çift Yön, Tek Renk Baskı - Türkiye GeneliHaftalık A3 Çift Yön, Tek Renk Baskı - Türkiye GeneliHaftalık A3 Çift Yön, Tek Renk Baskı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..