Haftalık Gazeteye Dizgici

Sonuçlanan İlanlar - Haftalık Gazeteye Dizgici ...

Alt 03-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba haftalık tabloit gazete dizgi işlerini yapacak, gölbaşına yakın bir semte oturan.
İletişim bilgileri için lütfen özel mesaj atınız.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 04-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dizgici ne demek ?
toprakasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toprakasi

Grafiker / İstanbul

Alt 05-04-2008 #3
sayfa tasarımı yazıları sayfaya yerleştiren kişi resim ve yazı kalıplarını görsele çevirmeyede mizampaj denir (dizgici sadece gazetede değil kiyap dergi gibi işlerdede kullanılır dizgici anlamıda eskiden kullanılan baskıda kurşun harfler dizilirdi makineye sıra sıra yazılırdı metinler bir kalıba ordan gelir)..
tuvenan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuvenan

Grafiker / Zonguldak

Alt 06-04-2008 #4
Merhaba haftalık tabloit gazete dizgi işlerini yapacak, gölbaşına yakın bir semte oturan.
İletişim bilgileri için lütfen özel mesaj atınız.
Ajansımızın bünyesinde günlük bir gazete bir tanede haftalık gazete mevcut ayrıca 3 adet haftalık gazetenin tasarımı ve baskısını yapıyoruz ve bu 3 gazete farklı şehirlerde internet üzerinden çalışıyoruz. Eğer bu tip bir çalışma düzeni sizin için uygunsa görüşebiliriz...

İyi çalışmalar...
N/A6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A6(38)

Alt 06-04-2008 #5
sayfa tasarımı yazıları sayfaya yerleştiren kişi resim ve yazı kalıplarını görsele çevirmeyede mizampaj denir (dizgici sadece gazetede değil kiyap dergi gibi işlerdede kullanılır dizgici anlamıda eskiden kullanılan baskıda kurşun harfler dizilirdi makineye sıra sıra yazılırdı metinler bir kalıba ordan gelir)..
Matbaada eskiden dizgi yapanlara Mürettip denir.
toprakasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toprakasi

Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2008 #6
doğrudur ama yeni nesil ondan anlamaz Haftalık Gazeteye Dizgici
Hazalyagmuru isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hazalyagmuru(44)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-09-2008 #7
göl başı nerde
cem bulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cem bulut

Grafiker / Ankara

Alt 13-09-2008 #8
merhaba...
ilanınız hala geçerli ise....
66 doğumlu, 1987 yılında günaydın gazetesinde dizgicilikten sayfa tasarımına, 90 yılında fotospor gazetesinde, 96 yılından 2005 yılına kadar ankara ulus gazetesinde, sayfa tasarımı, sayfa sekreterliği, dizgi, tasarım işlerinde görev yaptım. 2006 yılından bu zamana kadar matbaa deneyimli, tasarımcı, grafik ve tasarım işlerinde profesyonelim. 10 parmak f klavyede fazlasıyla süratliyimdir.
ilgilenirseniz eğer ************ nolu telimden ulaşabilirsiniz.
saygılarımla...
cem bulut

ilanınız hala geçerli ise...
günaydın ve fotospor gazetelerinde dizgi, sayfa sekreterlği, tasarımında, ankara ulus gazetesinde tasarım sayfa sekreterliği yaptım. matbaa bilgisine sahibim. photoshop, freehand, indesign ve diğer tasarım programların hakimim.
ilgilenirseniz özel mesajınızı bekliyorum. tşk.
19041973 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

19041973(44)

Grafiker / Uşak

Alt 14-09-2008 #9
gazete -dergi dizgisi yapıyorum ilgilenirseniz referans gösterebilirim özelden bana ulaşırsanız link gönderebilirim.ama freelance çalışyorum ...
cem bulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cem bulut

Grafiker / Ankara

Alt 15-09-2008 #10
ilanınız hala geçerlimi...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
haftalik tablot gazete