Haftalık İddaa Puan Durumu Bülteni Hazırlama

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Haftalık İddaa Puan Durumu Bülteni Hazırlama Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar haftalık olarak, tüm futbol liglerinin puan durumlarını bülten halinde toplamak istiyorum, fakat bunu otomatikleştirmiş bir şekilde yapmak istiyorum. Misal bir internet sitesinden puan durumlarını ceken iframeleri kendi ...

retouch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

retouch

Webmaster / İzmir

Dosya15

Alt 04-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar haftalık olarak, tüm futbol liglerinin puan durumlarını bülten halinde toplamak istiyorum, fakat bunu otomatikleştirmiş bir şekilde yapmak istiyorum. Misal bir internet sitesinden puan durumlarını ceken iframeleri kendi local html mde toplayıp bu sayfanın çıktısını almak gibi.. Bir diğer aklıma gelen fikir ise puan durumlarının screenshotlarını alıp tek sayfada toplamak.. Benim aklıma gelen kolay yollar bunlar, sizin önerebileceğiniz program, site, yöntem ve yardımlarınız bekliyorum arkadaşlar, şimdiden teşekkürler..

( PDF üzerinden yapılabilir bir şey olabilir mi bir de?)

PS:Konuyu nereye açacağımı tam kestiremedim buraya açtım ama yanlışsa taşırsanız seviniriM Haftalık İddaa Puan Durumu Bülteni Hazırlama
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

retouch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

retouch

Webmaster / İzmir

Alt 05-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hmmm sanırım kimsenin bir fikri yok :s
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bülten, iddaa, puan durumu