hakannet55 ''serbest logo çalışmaları''

Logo Tasarımları - hakannet55 ''serbest logo çalışmaları'' ...

hakannet55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakannet55

Fotoğrafçı / Tekirdağ

Dosya16

Alt 17-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Birkaç adet FREE LOGO ÇALIŞMASI Serbest olarak tamamen 5 dk gibi kısa sürelerde can sıkıntısı diye tabir etigimiz boş zamanlarda yapılmıştır ve Eski çalışmalarımdan birkaç tanesini ifade ediyor

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

mudes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mudes(31)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 17-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logo veya grafik calismalari zamana karsi yapilmaz
yapilirsa böyle calismalar cikar ortaya
sana 5 dakikada logo yaparsan sen bu isi yapiyorsun kim demisse seninle dalga gecmis
Hayal gücün sifir
Bu mesajdan alıntı yap
netcozum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

netcozum

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 17-11-2013 #3

Forum içinde reklam veya kişisel amaçlı link vermek yasaktır. Forum kurallarını okuyunuz.
Bu mesajdan alıntı yap

hakannet55

Fotoğrafçı / Tekirdağ

Alt 18-11-2013 #4
Logo veya grafik calismalari zamana karsi yapilmaz
yapilirsa böyle calismalar cikar ortaya
sana 5 dakikada logo yaparsan sen bu isi yapiyorsun kim demisse seninle dalga gecmis
Hayal gücün sifir
Tamamen Söylediklerniz Konu ile çarpıtılarak yazılmış Sonuca odaklanırsak ve kullanılan programada deginirsek gayet başarılı oldugumu görürsünüz.
bende çok mükemmel oldugunu söylemedim sadece eski çalışmalarımdan birkaçtanesidir ve tamamen FREE yani hem konu olsun hem tasarım olsun freedir herhangi bir kıskaçlara giydirmeden görüşlerinizi bildirin

verdiginiz linkteki *** denilen firma bencebizim gibi tasarımcıları sömürüyor üzerimizden komisyon alıyorlar ve binlerce çalışma yapan emek veren arkadaşlarımızın emegi genellikle boşa gidiyor hiç katılmamak daha mantıklı çünkü Piyasa ve rekabet durumlarına bir degişiklik getiriyor ve sonuç olarak daha çok emek veriliyor ve herkes hakkettiginin giderek dahada azını alıyor uzun vadede herşeyi daha çok etkileyecegini düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 18-11-2013 #5
Yaptığınız çalışmalardan Anna Domini isimli çalışma hariç diğer ikisi logo tasarımları değildir.
Yazıların üzerine efekt verilmesi de logo değildir.
Bu yüzden logo nedir, ne değildir, logo nasıl olmalıdır adlı başlıklar altında çalışmaları inceleyin ve konuları inceleyerek uygulamaya çalışın.

* Free yerine Türkçe kullanım içinde bulunan ''serbest'' kelimesini kullanabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

hakannet55

Fotoğrafçı / Tekirdağ

Alt 19-11-2013 #6
evet haklısınız logo tasarımları konusunda yeniyim ve belli bir fikir üzerinde yogunlaşmadım.Photoshop programına hakimim ama ondada logo çalışmaları profesyonelce olmuyor vectörel programlara başlıyorum coreldrawx5 üzerinde yaptıgım logo çalışmam var onuda buraya yükleyecegim gerçekten logo adına güzel çalışmalar yapılabiliyor..
Bu mesajdan alıntı yap