Halk Oyunları Afişi

Afiş Tasarımı - Halk Oyunları Afişi Sponsorlu Bağlantılar Photoshop'da acemiyim.Bulunduğum ekip için daha önceden yapmış olduğum ,hiçbir şekilde kullanılmamış öyle bir deniyim diyerek yaptığım bir çalışma. Birçok yer için öneri geliceğini düşünüyorum.Yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim......

Halk Oyunları Afişi
OguzOzaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OguzOzaslan(22)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Halk Oyunları Afişi

Alt 11-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop'da acemiyim.Bulunduğum ekip için daha önceden yapmış olduğum ,hiçbir şekilde kullanılmamış öyle bir deniyim diyerek yaptığım bir çalışma.

Birçok yer için öneri geliceğini düşünüyorum.Yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim...

Halk Oyunları Afişi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

alptekinenes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alptekinenes

Grafiker / Ankara

Alt 12-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
-blend modlara çok kaçmışsın kesinlikle fuzuli kullanılmış.
-fontlar vurgulayıcı değil, aile kullanarak mizanpaj kazandırıp çok güzel hale girebilir.
-ortada ki Silüetler noise glow etkisi ile iyi durmamış.
-kullandığın imajları dekupe edip glow vermen fon için mantıksız ve sol da ki flu bir image.
-sağ ve soldaki kırmızı şeritli pen ile çizilmeye çalışılmış ve horizontal kopyalanmış beyaz stroke lu çalışma da sıkınıtılı itici duruyor. bence biraz aifş tasarımları araştır bilgi edin.
- background seçimin de tamamen yanlış. reng bilgisi alman gerek.

açık konuşuyorum çalışman dikkat çekici değil. boğuk ve itici duruyor. geliştirmek senin elinde..
kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

OguzOzaslan(22)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 12-10-2011 #3
-blend modlara çok kaçmışsın kesinlikle fuzuli kullanılmış.
-fontlar vurgulayıcı değil, aile kullanarak mizanpaj kazandırıp çok güzel hale girebilir.
-ortada ki Silüetler noise glow etkisi ile iyi durmamış.
-kullandığın imajları dekupe edip glow vermen fon için mantıksız ve sol da ki flu bir image.
-sağ ve soldaki kırmızı şeritli pen ile çizilmeye çalışılmış ve horizontal kopyalanmış beyaz stroke lu çalışma da sıkınıtılı itici duruyor. bence biraz aifş tasarımları araştır bilgi edin.
- background seçimin de tamamen yanlış. reng bilgisi alman gerek.

açık konuşuyorum çalışman dikkat çekici değil. boğuk ve itici duruyor. geliştirmek senin elinde..
kolay gelsin.
Söylediğin hususlara dikkat edicem.Bu benim afiş üzerine ilk çalışmamdı.Daha birçok şey daha söylenebilir bu çalışma için.Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
alptekinenes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alptekinenes

Grafiker / Ankara

Alt 13-10-2011 #4
Söylediğin hususlara dikkat edicem.Bu benim afiş üzerine ilk çalışmamdı.Daha birçok şey daha söylenebilir bu çalışma için.Teşekkürler...
şimdilik aklıma gelenler bunlar takıldığın şeyler olduğunda çekinme sor elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım. Başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

OguzOzaslan(22)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 13-10-2011 #5
şimdilik aklıma gelenler bunlar takıldığın şeyler olduğunda çekinme sor elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım. Başarılar
Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 13-10-2011 #6
aman tanrım yazıları okuyamıyorum arkadaşım ne yaptın sen Halk Oyunları Afişi her şeyden önce bir afişte en önemli şey insanların o afişe ilk baktığı anda eziyet çekmeden afişi ve yazıları anlayabilmeleridir Halk Oyunları Afişi
Bu mesajdan alıntı yap

OguzOzaslan(22)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 13-10-2011 #7
aman tanrım yazıları okuyamıyorum arkadaşım ne yaptın sen Halk Oyunları Afişi her şeyden önce bir afişte en önemli şey insanların o afişe ilk baktığı anda eziyet çekmeden afişi ve yazıları anlayabilmeleridir Halk Oyunları Afişi
Sonuna kadar haklısın.Afişi yaparken o aklıma geldi fakat inatla yaptım Halk Oyunları Afişi
Yorumun için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap