Halogram baskı makinesi

Baskı - Halogram baskı makinesi Sponsorlu Bağlantılar merhaba hologram baskı ile ilgili bir iş yapacağım makinesini almayı dşünüyorum. Kaleme yapılan bir baskıyı kağıda'da yapmak istiyorum böle bir makine var mı? Önere bileceğiniz makine var mı?...

Halogram baskı makinesi
vizyon222 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vizyon222

Matbaacı / Eskişehir

Dosya19

Halogram baskı makinesi

Alt 29-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba hologram baskı ile ilgili bir iş yapacağım makinesini almayı dşünüyorum. Kaleme yapılan bir baskıyı kağıda'da yapmak istiyorum böle bir makine var mı? Önere bileceğiniz makine var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bonanza99 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bonanza99(47)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
olayı biraz daha açarsanız belki yardımcı olurum. hologram folyo kaplama mıdır?
saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
deniz bahtiyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniz bahtiyar

Grafiker / Yurtdışı

Alt 13-03-2011 #3
holgram ile ilgili biz de bi racilim yapmayi dusunuyoruz bu konuda bilgisi olan arkadas;ar paylasirsa sevinirim nasil bir makine almak gerekiyor hologramin baski oncesi islemleri nelersir bu vb. konularda yardimci olursaniz sevinirim bir tanidik biraz anlatmisti ama cok farkli bilgilerde var sizin gibi uzman arkadaslari bilgisine ihtiyacimiz var acikcasi yardimci olursaniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 13-03-2011 #4
öncelik halogram değil hologram dır ve bir tane 2. el gördüm belki işinize yarar aşağıdan bakabilirsiniz:
hologram baskı makinesi
ayrıca şunlarada bakabilirsiniz:
http://makinadunyasi.com/?page=secto...cat=&cid=&pg=2
Bu mesajdan alıntı yap