Han ( Vektörel çizim)

İllüstrasyon Çalışmaları - Han ( Vektörel çizim) Sponsorlu Bağlantılar...

Han ( Vektörel çizim)
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Dosya16

Han ( Vektörel çizim)

Alt 02-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Han ( Vektörel çizim)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
devasa kanatlar insana göre çok büyük kalmış bence biraz daha küçük daha hoş duracaktır ve üzerine şal gibi o şeyi koymasa idin keşke kaslarını falan daha belirgn yapabilirdin
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-04-2009 #3
offffffffff offffffffffff çizgilerine,desenine sağlık.Harika avatar olur.Buarada siyah-beyaz çalıştığını ifade etmişsin bazı yerlerde gri de denesen daha derinlik katmaz mı?Tekrar tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 02-04-2009 #4
Kanatlardaki beyaz alanları düzltmen dileklerimde.
Han ( Vektörel çizim)
Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 03-04-2009 #5
yorumlar için teşekkür ederim. crazyglad, kanatların büyüklüğü bilerek yaptığım birşeydi. o ebatta bir adama devasa kanat olmaz belki ama zaten fantastik bir çizim olduğundan yaplabileceklerin bir sınırı yok diye düşünüyorum. Karantina, daha öncede dediğim gibi aslında bunlar benim için birer çizim antremanı. Renklendirme veya siyah beyaz haricinde üçüncü bir renk kullanmak pek tercihim değil. Zaten bu tür çalışmalarım daha çok tatto tarzı oluyor. İşin doğrusunuda isterseniz renklendirmede pek iyi sayılmam. Yosa, ufak tefek kırıklıklar var çizgilerde ama çokta rahatsız edici değil diye düşünüyorum. zati cetvelle çizilmiş gibi olmasınada gerek yok diye düşünüyorum. Yinede uyarın için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 04-04-2009 #6
güzel bir çalışma olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 04-04-2009 #7
Yosa, ufak tefek kırıklıklar var çizgilerde ama çokta rahatsız edici değil diye düşünüyorum. zati cetvelle çizilmiş gibi olmasınada gerek yok diye düşünüyorum. Yinede uyarın için teşekkür ederim.

Ben yorum yapmamıştım ama yinede söyleyeceklerimi tahmin edip önceden cevap yazdığınız için teşekkürler Han ( Vektörel çizim)

Çizgiler konusunda sorun olduğunu düşünmüyorum ben, serbest bir sitil ve dediğiniz gibi cetvelle pergelle çizmek gemometrik algılar yaratacaktır buda fantastik bir olgu oluşumunu ikinci plana atar diye düşünüyorum...

Renklendirme önemli değil ancak ben gri olan yerlerinde siyah olmasını diledim.Birde bir bacağın görünmesini(her nekadar arkada kalsada yokmuş gibi bir izlenim var) Sanırım pelerinin arasındann birkaç siyah parça görünebilirdi...
Herşeyden öte bunlar el kabiliyetini ve çizim zekasını geliştiren çalışmalar , bu bağlamda çokda yorumlamak mantıklı değil diye düşünüyorum...Ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
N. Eser ULUHAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N. Eser ULUHAN(33)

Webmaster / İstanbul

Alt 04-04-2009 #8
[COLOR="DarkSlateGray"]Kanatlar çok büyük olmuş.
Kanatlar ve insan birbirinden çok ayrı gibi.
Kılıcı koyduğu yer kanat ile insanın arasında sanki değişik geldi bana.

Genel olarak güzel olmuş yinede.

Emeğine sağlık.[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
DogalGaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DogalGaz(25)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 04-04-2009 #9
gerçekten çok güzel ve heybetli.
Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 06-04-2009 #10
Ben yorum yapmamıştım ama yinede söyleyeceklerimi tahmin edip önceden cevap yazdığınız için teşekkürler Han ( Vektörel çizim)

Çizgiler konusunda sorun olduğunu düşünmüyorum ben, serbest bir sitil ve dediğiniz gibi cetvelle pergelle çizmek gemometrik algılar yaratacaktır buda fantastik bir olgu oluşumunu ikinci plana atar diye düşünüyorum...

Renklendirme önemli değil ancak ben gri olan yerlerinde siyah olmasını diledim.Birde bir bacağın görünmesini(her nekadar arkada kalsada yokmuş gibi bir izlenim var) Sanırım pelerinin arasındann birkaç siyah parça görünebilirdi...
Herşeyden öte bunlar el kabiliyetini ve çizim zekasını geliştiren çalışmalar , bu bağlamda çokda yorumlamak mantıklı değil diye düşünüyorum...Ellerinize sağlık.

Pardon yosaHan ( Vektörel çizim)) aklımda nasıl yer ettiysen senin yorumun diye cevap vermişimHan ( Vektörel çizim)) yorumun için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları