Hand writting Mutlu fontu ile ilgili baskı sorunu yaşıyorum.

Fontlar - Hand writting Mutlu fontu ile ilgili baskı sorunu yaşıyorum. ...

betus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

betus

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 07-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

quarkexpress proğramında. Hand writting Mutlu kitapta bu fontu kullanmam gerek. Ama ilginçtirki PDF çevirdiğimde dökümanda sorun çıkıyor pdf çevirmiyor. O fontla yaptığım yazı alanlarını convertlemem gerekiyor. Sonrasında sorun yaşamıyorum.

Ama şimdi öyle bir iş varki imkanı yok convertle uğraşamam. Bu sorunu çözebilen ya da bu fonto benzer bir font önerebilecek olan varmı?

İyi forumlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mesajali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesajali

Grafiker / Kayseri

Alt 07-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
quarkexpress proğramında. Hand writting Mutlu kitapta bu fontu kullanmam gerek. Ama ilginçtirki PDF çevirdiğimde dökümanda sorun çıkıyor pdf çevirmiyor. O fontla yaptığım yazı alanlarını convertlemem gerekiyor. Sonrasında sorun yaşamıyorum.

Ama şimdi öyle bir iş varki imkanı yok convertle uğraşamam. Bu sorunu çözebilen ya da bu fonto benzer bir font önerebilecek olan varmı?

İyi forumlar.
bazı düzeltmeler yaptım umarım sorun kalkmıştır ama yükleyemiyorum mesajaliethotmail.com
Bu mesajdan alıntı yap