Hanel Elektronik Logo Tasarımlarım

Logo Tasarımları - Hanel Elektronik Logo Tasarımlarım ...

micanose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

micanose(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hanel Elektroniğe hazırladığım logolar. Yarın onay için gelecekler. Birde sizinle paylaşayım istedim. Çok iyi değiller ama bu kadar fikir çıktı. Hanel Elektronik Logo Tasarımlarım

Bu arada 3. logo verdikleri bir örnektekiyle hemen hemen aynı diğerleri ise tamamen kendi tasarımım Hanel Elektronik Logo Tasarımlarım

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 17-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
son logodaki H harfini ( işareti ) ayır hanel isimini düz yaz diye düşünüyorum ,
Bu mesajdan alıntı yap

micanose(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-08-2007 #3
Aslında bir öncekinde de öyle yapmam gerek ama şimdilik böyle dursun diye düşünmüştüm Hanel Elektronik Logo Tasarımlarım
Bu mesajdan alıntı yap
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 17-08-2007 #4
wauuww , etkilendim.baya örnek çıkarmışın.Ben bu kadar yapmaya kalkınca kafa kalmıyor.incelerken baştan 2. yi beğenim, ama sondan 2. yi görünce dedim BU!
Bu mesajdan alıntı yap

micanose(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-08-2007 #5
Teşekkürler. Hanel Elektronik Logo Tasarımlarım O sondan 2. yi ne patronum ne de arkadaşları beğendi :S dedim heralde birtek bana hoş görünüyo. neyseki beğenen çıktı Hanel Elektronik Logo Tasarımlarım

Bende de kafa kalmadı inan Kitlenmiştim duramıyodum patron dedi yeter motoru yakacan. öyle bıraktım Hanel Elektronik Logo Tasarımlarım
Bu mesajdan alıntı yap
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 17-08-2007 #6
e adam doğru demiş.ama o kafayla yine iyi işler çıkarmışsın. kesinlikle ve kesinlikle şiddetle söylüyorum ki içlerindeki en yaratıcı olan sondan 2. ama sakin bi kafayla otur, sondan 2 üzerinde çalış. mesela yazı fontunu kelebeğin dijital yapısına uyarlıyabilirsin. direk digital harfler kullanma ama derim. köşeli hatlara sahip bir font, gerekirse 0 dan bir font yarat.
Bu mesajdan alıntı yap

micanose(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-08-2007 #7
Hmm, iyi hoş diyorsun da benim tipografim çok zayıftır hala öğrenmeye çalışıyorum bi espası bile zor ayarlıyorum Hanel Elektronik Logo Tasarımlarım
Bu mesajdan alıntı yap
Özkan TÜRK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özkan TÜRK(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-08-2007 #8
onu bunu bilmem hocam sen bu işi biliyorsun Hanel Elektronik Logo Tasarımlarım ben bu işi çok iyi bilmem ama senin çalışmalarına hayranım Hanel Elektronik Logo Tasarımlarım bide 2 aylık grafiker olcan Hanel Elektronik Logo Tasarımlarım sondan 2.yi görünce dedim bu Hanel Elektronik Logo Tasarımlarım 4.5. uymamış ama diğerleri güzel ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 17-08-2007 #9
Logo konusu aşırı çetrefelli bi konudur.. Bazı buyuk firmaların logolarına baktığınızda (profosyonel gözle) 5 para etmez diyoruz.. Ödedikleri parayı duyunca dudaklarım uçukluyor. (TRT logosu milyon dolara gitmişti yada o civarda) tek tavsiyem olacak sana.. zamanında benim sıkça düştüğüm bi hataya düşmüşsün..
" bence kendine güvendiğin 3 logoyu bul altlarına kurumsal açıklamalarını renk kodlarını anlamını vs.. (kurumsal imaj dosyası) hazırla ve sun. ne kadar çok çeşit sunarsan müşteri o kadar şımarır ve beğenmeme ihtimali artar.. şimdi 3 den fazla kimseye logo vermiyorum.. emin ol öncekinden çok daha iyi satıyor.

Bu arada 2, 9 ve sonuncular güzel.. (bana göre)
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 17-08-2007 #10
dostum çok seçenek sunmuşsun müşteriye bu kadar seçenek sunarsan kafası karışırız işin uzar bence bunu 3 yada 4 örneğe indir daha kolay starsın logoyu ben 7 numarayı beğendim diğerleride fena deil ama en ii lerini seç öle sun derimm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
logo, hanel elektronik logo, hanel elektronik, elektronik, tasarim