Hangi Grafik Tablet

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Hangi Grafik Tablet Sponsorlu Bağlantılar İnşallah konuyu doğru yere açmışımdır. Grafik tablet almaya niyetim var.Tabletleri inceliyorum ama hangisini almam gerektiği konusunda (bu konuda pek bilgili olmadığımdan dolayı) kararsızım. Acemi için Wacom Bamboo Pen ...

Hangi Grafik Tablet
5213 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

5213(37)

Hiç Biri / Çankırı

Dosya19

Hangi Grafik Tablet

Alt 02-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İnşallah konuyu doğru yere açmışımdır.

Grafik tablet almaya niyetim var.Tabletleri inceliyorum ama hangisini almam gerektiği konusunda (bu konuda pek bilgili olmadığımdan dolayı) kararsızım.
Acemi için Wacom Bamboo Pen CTL-470K-EN English Grafik Tablet iyi gibi görünüyor, fiyatı da uygun. Ayrıca Wacomların iyi olduğunu okumuştum. Amacım hayal ettiklerimi çizebilmek.Özellikle desen çizebilmek.Bu konuda tecrübesi ve bilgisi olan arkadaşlar yazarlarsa memnun olurum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 04-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hayal ettiklerinizi tasarlamak için tablet ötesinde bolca deneyimde gerekiyor tabi bu zamanla kazanılacak bişey

Aşağıdaki iki detaylı grafik tablet yazısının tamamını okursanız size oldukça fikir verecektir.

Grafik tablet nedir, neden gerekli? | BasÇek
UC-Logic Lapazz TWHA60 İncelemesi | BasÇek - Sayfa 6

Umarım yardımı olur

UC Logic Türkiye
Bu mesajdan alıntı yap
5213 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

5213(37)

Hiç Biri / Çankırı

Alt 04-09-2013 #3
Deneyim olabilmesi için önce tabletin olması gerekli.ilginiz için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 18-09-2013 #4
Deneyimden kastımız sadece grafik tablet değil programların tamamına hakim olmak hususuydu kendimizi yanlış ifade etmiş olmak istemeyiz.

Elbetteki grafik tablet deneyimi için tablet olması şart.
Ama hayal ettiklerini çizebilmek için tablet bir araçtır buradaki tüm tasarımcı arkadaşlar aynı şekilde yaklaşacaklardır.

Satınaldığınız tabletle çizimlerinizi paylaşıp forumdaki arkadaşlardan faydalı yorumlar alabilirsiniz.

Umarım kendinize en uygun tableti seçer ve çalışmaya bir an önce başlarsınız

Uc Logic Türkiye
Bu mesajdan alıntı yap