Hangi İnternet Tarayıcısını Kullanıyorsunuz ??

Anketler - Hangi İnternet Tarayıcısını Kullanıyorsunuz ?? ...

Anketimiz: Hangi Tarayıcıyı Tercih Ediyorsunuz ?
Mozilla Firefox 157 60,38%
İnternet Explorer 7 58 22,31%
İnternet Explorer 6 9 3,46%
Opera 14 5,38%
Maxthon 1 0,38%
Awant Browser 1 0,38%
Safari 20 7,69%
Katılımcı sayısı: 260. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Alt 29-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evet arkadaşlar hangisini kullanıyorsunuz bakıyım Hangi İnternet Tarayıcısını Kullanıyorsunuz ??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

quick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quick

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

Alt 30-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Mozilla Firefox
Bu mesajdan alıntı yap
MiniKSerÇe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiniKSerÇe(40)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-07-2007 #3
[COLOR=Magenta]Mozilla FirefoxHangi İnternet Tarayıcısını Kullanıyorsunuz ??eace1Hangi İnternet Tarayıcısını Kullanıyorsunuz ??/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-07-2007 #4
Türkiyenin en geniş ve en açıklayıcı Firefox konu başlığını zaten Rx_Lose_xR' ile ortak bir çalışma yapmıştık. Net üzerinde gördüğünüz çoğu Firefox anlatımı bize aittir. Ne mutlu ki bize doğru bir şeyler yaptığımızın kanıtı olmuştur gördüklerimiz. İsim belirten yada belirtmeyen herkese hakkımız helaldir.

Hala görüşüm değişmedi:

Firefox'u kötüleyenler onu kullanmamış olanlardır. Kullanıpta kötüleyenler ise keşfedememiş olanlardır.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Grafiker002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafiker002

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 30-07-2007 #5
nedendir bilinmez ama en iyi firefox denilir ama nedense opera birinci seçilmiştir
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 30-07-2007 #6
Firefox'u kötüleyenler onu kullanmamış olanlardır. Kullanıpta kötüleyenler ise keşfedememiş olanlardır bu sözünü biryerden hatırlıyorumHangi İnternet Tarayıcısını Kullanıyorsunuz ??
mozilla firefox kullanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-07-2007 #7
nedendir bilinmez ama en iyi firefox denilir ama nedense opera birinci seçilmiştir
Sanırım sende keşfedememiş olanlarsın. =)

Firefox'u kötüleyenler onu kullanmamış olanlardır. Kullanıpta kötüleyenler ise keşfedememiş olanlardır bu sözünü biryerden hatırlıyorumHangi İnternet Tarayıcısını Kullanıyorsunuz ??
mozilla firefox kullanıyorum.
Zaten o söz sahibi de benim. =)

Bu mesajdan alıntı yap
N/A3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A3(42)

Alt 30-07-2007 #8
Esasına bakarsanız arkadaşlar, ben opera kullanıyorum, nedenine gelince.
Rus sitelerinden kaynak topluyorum ve bu sitelerin açılır pencereleri ile başa çıkan tek brosewer. Diğer tarayıcılarda sorun yaşadım, ayrıca mouse haraketleri ile hızlı şekilde işlemler yapabilmek güzel.

Birazda alışkanlıkla alakalı sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-07-2007 #9
Esasına bakarsanız arkadaşlar, ben opera kullanıyorum, nedenine gelince.
Rus sitelerinden kaynak topluyorum ve bu sitelerin açılır pencereleri ile başa çıkan tek brosewer. Diğer tarayıcılarda sorun yaşadım, ayrıca mouse haraketleri ile hızlı şekilde işlemler yapabilmek güzel.

Birazda alışkanlıkla alakalı sanırım.
Keşfedememiş biri daha. Bu dediğin özelliklerin fazlası zaten var Firefox' ta =)

Tekrar, Rx_Lose_xR ile bi anlatım yapma zamanımız gelmiş. Durum bunu gösteriyor. =)

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-07-2007 #10
mozilla firefox kullanıyorum ben. daha iyisi diye bişiy yok sankiHangi İnternet Tarayıcısını Kullanıyorsunuz ??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
avant browser, en iyi browser, hangi, internet, internet explorer 6, internet explorer 7, kullaniyorsunuz, maxthon, maxthon internet tarayicisi, mozilla firefox, opera, safari, tarayicisini, web browserleri