Hangi Kağıt Türünü Seçmeliyim?

Baskı - Hangi Kağıt Türünü Seçmeliyim? ...

Hangi Kağıt Türünü Seçmeliyim?
baranmetin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranmetin

Webmaster / İstanbul

Alt 02-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar. 2 Konu ile ilgili sorum olacak.
Aldığım saatin üzerine fotoğraf baskısı yapacağım. Yani kağıda yazıcıdan çıktı alıp yapıştırma yapacağım saate. Bunun için en uygun kağıt hangi çeşittir? Yeniyim bu işlerde tam bilgim yok.

Bununla birlikte bir de cd kutularında kullanacağım kağıt hangi çeşit olmalı? gram filan hangi kağıt çeşit çeşit oluyor çünkü. Bilenlerden yardım bekler, teşekkür ederim.

Yardım edebilecek kimse yok mudur?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

epson1xerox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

epson1xerox

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 19-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kalın bir malzeme kullanmanmı gerekiyor saat üzerinde bilmiyorum fakat iki şekilde bu işlemi yapabilirsin direk olarak folyaya basar daha sonra sert bir zemin üzerine sıvama yapabilirsin yada direk olarak fotobloğa basabilirsin. Renkli yazıcı ile bu işi yapacaksan lazer yazıcılar için sticker'lar mevcut. Eğer geniş formatlı yazıcılarda bu işi yapacaksan zaten çok bir sorunla karşılaşmayacaksındır.

Merhabalar. 2 Konu ile ilgili sorum olacak.
Aldığım saatin üzerine fotoğraf baskısı yapacağım. Yani kağıda yazıcıdan çıktı alıp yapıştırma yapacağım saate. Bunun için en uygun kağıt hangi çeşittir? Yeniyim bu işlerde tam bilgim yok.

Bununla birlikte bir de cd kutularında kullanacağım kağıt hangi çeşit olmalı? gram filan hangi kağıt çeşit çeşit oluyor çünkü. Bilenlerden yardım bekler, teşekkür ederim.
Daha detaylı bilgi aktarmak isterim fakat burdan yazarak anlatmak zor oluyor.Eğer ihtiyacınız olursa lütfen aşağıdaki irtibattan bana ulaşabilirsiniz.İyi günler.
Harun TAS
Bu mesajdan alıntı yap
bygoksu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bygoksu(37)

Baskıcı / İstanbul

Alt 19-02-2013 #3
copy center biz yapıyoruz 300gr mat kuse basip arkasina cift tarafli bobin bant atip yapıstırıyoruz
Bu mesajdan alıntı yap