Hangi kitabı okuyan kadın veya erkek, sizde tanışma arzusu veya heyecanı uyandırır?

Graficafe - Hangi kitabı okuyan kadın veya erkek, sizde tanışma arzusu veya heyecanı uyandırır? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bugünkü Sabah gazetesinde Haşmet Babaoğlu bu soruyu sormuş. Çok hoşuma gitti, paylaşmak istedim. Bakalım kimler kimi okuyanlara ilgi duyuyor?...

Hangi kitabı okuyan kadın veya erkek, sizde tanışma arzusu veya heyecanı uyandırır?
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bugünkü Sabah gazetesinde Haşmet Babaoğlu bu soruyu sormuş. Çok hoşuma gitti, paylaşmak istedim. Bakalım kimler kimi okuyanlara ilgi duyuyor? Hangi kitabı okuyan kadın veya erkek, sizde tanışma arzusu veya heyecanı uyandırır?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"Secret"

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-01-2010 #3
"Secret"

Okumamıştım. Şimdi baktım, ilginç görünüyor.
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-01-2010 #4
Bu kitap gibi kitapları okuyorum hayatımı 180 derece değiştirdi okumaya başladığım günlerden beri diyebilirim olumlu olarak...
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 15-01-2010 #5
"The Secret" bilmiyorum kaç kez okudum ve en zor zamanlarımda açıp tekrar tekrar okuyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-01-2010 #6
Bu kitap gibi kitapları okuyorum hayatımı 180 derece değiştirdi okumaya başladığım günlerden beri diyebilirim olumlu olarak...
Beni de 180 derece döndüren kitaplar olmuştur. Ama sihir mi diyeyim nazar mı diyeyim artık her ne hikmetse her seferinde 360 derece aynı yere dönmeyi başarmışımdır...
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-01-2010 #7
Hangi kitabı okuyan kadın veya erkek, sizde tanışma arzusu veya heyecanı uyandırır? Arkeoloji ve Eski Çağ Hangi kitabı okuyan kadın veya erkek, sizde tanışma arzusu veya heyecanı uyandırır? türündeki kitapları okuyanlar her zaman ilgimi çeker :kiss:
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-01-2010 #8
Tenten ya da Red-kit... Ama konuşma arzusu sadece onları okumak ve devamı var mı öğrenmek için olurdu. Çok özledim;çok Hangi kitabı okuyan kadın veya erkek, sizde tanışma arzusu veya heyecanı uyandırır? namastee ve cengo sizlere tavsiyem var bu arada; Aykut Oğut; Evrenden Torpilim Var... Secret'tan sonra o kaldığın 180 derecelik açıyı çok fena sağlamlaştırıyor Hangi kitabı okuyan kadın veya erkek, sizde tanışma arzusu veya heyecanı uyandırır?
Bu mesajdan alıntı yap
shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 15-01-2010 #9
aslında tüm kahramlanlarla tanısmak ve oturup olayların analızını onlarla yapmak eğlenceli olurdu Hangi kitabı okuyan kadın veya erkek, sizde tanışma arzusu veya heyecanı uyandırır?
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-01-2010 #10
okuduğum kitap ilgimi çekmişse ve kendimle eşleştirmişsen mutlaka tanışma arzusu uyanır içimde.ama tabi sadece bi istek olarak kalır bu..daha öyle bi imkanım olmadı.en son okuğum kiitapta kahraman tazeoğlu mavi ev.ordaki aşka hayran kalmıştım.bide elif şafak aşk vardı.ordaki konuda çok güzeldi.daha aklıma gelmeyen çok var.ama hiç unutmam bi yazara mail atıp ve ******* cevap almıştım.buda beni çok mutlu etmişti tabi.
paylaşımın güzel teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları