Hangi marka grafik tablet almalıyım?

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Hangi marka grafik tablet almalıyım? ...

nerobianco35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nerobianco35

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 07-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bütçem fazla değil 300 lira civarında alınabilecek en iyi grafik tablet hangisi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 18-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba ,

Öncelikle ögrenciyseniz çok fazla para harcamanızı önermiyoruz.

UC Logic WP8060 modelinde indirim var
TeknoBiyotik: UC Logic Lapazz WP8060 A5 Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

UC Logic H640 tableti siyah gövdesi ve kalemleriyle ilginizi çekebilir
TeknoBiyotik: UC-Logic LaPazz Hot Key H640 A6 Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

Fazlasıyla tüm ihtiyacınızı görebilecek bu modellerden birini satınaldıktan sonra bilgisayarına bellek yükseltmesi yapabilirsiniz böylelikle sisteminizi de güncellemiş olursunuz.

Umarım yardımcı olmuştur

TeknoBiyotik: Ana Sayfa : UC Logic ve 14 markanın distribütörü Akortek Bilişim'in son kullanıcı satış sitesidir.
Bu mesajdan alıntı yap
Metela isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Metela

Webmaster / İstanbul

Alt 21-02-2013 #3
Merhaba
UC-Logic A4 modeli kullanmıştım kesinlikle verilen paraya değecek bir marka tabi wacom bir üst sınıf ama bütçeye uygun diyorsanız UC-Logic kesinlikle tavsiye ederim, ayrıca çizim için uğraşacaksanız minimum A5 boyutlarında alın...
Bu mesajdan alıntı yap