Hangi Şehir ? Görüş ve tavsiyeleriniz ?

Kantin - Hangi Şehir ? Görüş ve tavsiyeleriniz ? Sponsorlu Bağlantılar Grafikerlik mesleğinin geleceği hangi şehirlerde ? Bu meslekte bulunan tecrübeli kardeşlerimizin ve büyüklerimizin tavsiyelerini bekliyoruz.Herkes şehrini, şehrinde mesleğin ne durumda olduğunu yazarsa grafikerliği meslek edinecek kişiler olarak önümüzü ...

guuggu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guuggu

Öğrenci (Diğer)

Alt 21-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafikerlik mesleğinin geleceği hangi şehirlerde ? Bu meslekte bulunan tecrübeli kardeşlerimizin ve büyüklerimizin tavsiyelerini bekliyoruz.Herkes şehrini, şehrinde mesleğin ne durumda olduğunu yazarsa grafikerliği meslek edinecek kişiler olarak önümüzü rahat görür ve mesleğe yatırımımızı bu yönde yaparız.Teşekkürler...Hangi Şehir ? Görüş ve tavsiyeleriniz ?)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

_by_danger_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_by_danger_(28)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 21-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
aynı derdi paylaşıyoz;(
Bu mesajdan alıntı yap

guuggu

Öğrenci (Diğer)

Alt 21-02-2008 #3
Paylaştığımız için memnunumHangi Şehir ? Görüş ve tavsiyeleriniz ?eace1:Bence aslında mesleğin en önemli temel taşlarından biri ve birçok kişinin elini kolunu bağlayan bir mevzu.:S
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 21-02-2008 #4
Siz ilk önce eğitiminizin temelini sağlam tutun. Piyasada bu işi iki tane çiziği yan yana getirerek ben grafikerim diyen insanlar mevcut. Eğitim herşeyden önce, önce temel eğitim herşeyden önce, heryerde eğitim şart kültür şart. Siz gerekli olan eğitimi aldıkdan sonra gerekli olan azim ve istek sizde var ise. Nerede olursanız olun doğru yeri bulacaksınız.

Tabii durum böyle iken büyük şehirleri seçmenizi tavsiye edeceğim... Hangi Şehir ? Görüş ve tavsiyeleriniz ?
İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Antalya vb.
Ancak tek bir seçenek diyorsanız "İstanbul" .
Bu mesajdan alıntı yap
Karaca Serin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Karaca Serin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 21-02-2008 #5
Grafikerlik mesleğinin geleceği hangi şehirlerdedir, demişsiniz. Cevap veriyorum:

Lizbon, Katar, Madrit, New Jersey, Petersburg, Kahire, Kongo
Bu mesajdan alıntı yap
gulsah_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsah_grafik(34)

Grafiker / İzmir

Alt 21-02-2008 #6
bencede büyük şehirler ve tek yer söyliyeyim İSTANBUL ben izmirdeyim burası bitmiş durumda dün iş yerim kapandı Hangi Şehir ? Görüş ve tavsiyeleriniz ? doğru düzgün yer çok az kaldı onlarda büyük eski firmalar en iyisi istanbul şuan için
Bu mesajdan alıntı yap

guuggu

Öğrenci (Diğer)

Alt 22-02-2008 #7
Haklısınız Gökhan bey.Elbette mesleki ve kişisel gelişim çok önemli ve gözardı edilemez.Ümit ederim ki bu gelişmeyi yeterli gördüğüm azmimle tamamlar ve hakedilir kıvama gelirim. Fakat asıl öğrenmek istediğim sektöre yönelik "pazar"ın durumu.

Örneğin ben; Samsundayım ve şu anda elimde grafikerlikle beraber birkaç alternatif mesleğim var.İçlerinden grafikerliği seviyorum ve onu yapmak istiyorum.Fakat diğerlerini elemem için grafikerliğin bu şehirde bana güven vermesi gerek.Zira diğer şehirlerde bu işi yapma gibi bir imkanım yok. Bana bu güveni verir mi şuan onu araştırmaktayım.

İlginize teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

guuggu

Öğrenci (Diğer)

Alt 22-02-2008 #8
Grafikerlik mesleğinin geleceği hangi şehirlerdedir, demişsiniz. Cevap veriyorum:

Lizbon, Katar, Madrit, New Jersey, Petersburg, Kahire, Kongo
Eyvallah keykubatım gereken yapılacaktır kuşkun olmasın (Şimdi atlar giderim oralara)Hangi Şehir ? Görüş ve tavsiyeleriniz ?DHangi Şehir ? Görüş ve tavsiyeleriniz ?

Ve gülşah:

İzmir öyleyse "işimiz" yaşşş tabiri en iyi buraya gider herhaldeHangi Şehir ? Görüş ve tavsiyeleriniz ?cool:
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ehir